stat
Impreza już się odbyła

Dungeons & Dragons w Rebelowej Strefie Gier

gry

Zapraszamy na spotkania z grami RPG w Rebelowej Strefie Gier. RPG (role-playing game) to inaczej gra fabularna, której głównym składnikiem jest opowieść prowadzona przez uczestników rozgrywki. Gracze wcielają się w fantastycznych bohaterów, nikczemnych łotrów, odważnych poszukiwaczy lub baśniowe stworzenia i przeżywają rozmaite przygody w światach znanych z filmów, książek i seriali. Bez względu na klimat rozgrywki lub rodzaj postaci, w które wcielają się gracze, w grach fabularnych najważniejsza jest dobra zabawa!

gru 4-5

sobota - niedziela, godz. 12:00 - 20:00

bilety 129 zł
przedsprzedaż 99 zł
gru 6

poniedziałek, godz. 19:15

Gdańsk,
Wstęp wolny
Obecnie najpopularniejszą grą fabularną na świecie jest piąta odsłona gry Dungeons & Dragons. I to z nią rozpoczynamy Strefową przygodę z RPGami.

Zapraszamy na sesje prowadzone przez doświadczonych mistrzów podziemi, którzy wprowadzą każdego zainteresowanego w fantastyczny świat pełen smoków, tajemnic, magii i bohaterów.

Sesje, czyli pojedyncze spotkania z grą fabularną, rozpoczną się o 10:00, 14:00, 18:00. Na sesje obowiązują zapisy, które przeprowadzimy w pierwszym poście dyskusji.

A jeśli macie już swoją drużynę oraz mistrza podziemi, a brakuje Wam miejsca do gry - zapraszamy do Strefy! Udostępnimy Wam stoły, akcesoria oraz wsparcie naszego eksperta. Zapraszamy do zadawania pytań, dzielenia się spostrzeżeniami i zapraszania znajomych.
 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.