stat
Impreza odwołana
PATRONAT

Dungeon Beats feat. Commodo

Ostatni przystanek trasy Dungeon Beats 2020 to sopocki Sfinks700, legendarne już miejsce, które wielokrotnie gościło pionierów basowego underground'u. Fakt ten w połączeniu z niewybrednością miejscowych head'ów zobowiązuje nas, by zaprezentować kogoś, kto jak nikt nadaje tempo scenie, łamie kojarzone z nią schematy, odkrywa i łączy nowe wpływy Commodo*!

wrz 18-19

sobota - niedziela, godz. 21:00

Gdynia,
bilety 299 zł
wrz 24

piątek, godz. 22:00

bilety 25 zł
W niespełna dekadę Dominic Tarasek aka Commodo* stał się jednym z najbardziej cenionych producentów underground'owych wydając grime, dubstep i niezdefiniowane, eksperymentalne style na takich label'ach jak DEEP MEDi, Black Box, Bandulu czy Hotline.
Jego przepełnione perkusjonaliami, melodyjne kompozycje, to jak sam twierdzi, włączanie muzycznych, często zahaczających o hip-hop, wpływów z dzieciństwa do dubstep'owego szablonu. Sam określa swoją twórczość jako eksplorację tempa 140bpm i dość stanowczo unika jej szufladkowania.

Ciężko trafić na artystę z dorobkiem tak charakterystycznym i nieszablonowym jak on i choć sam nie przypisuje sobie wielkich zasług, Commodo należy do grona niewielu producentów, którzy przyczynili się do powstania nowego brzmienia, określanego mianem 140. Wraz z rozwojem jego twórczości pojawiła się nowa generacja artystów takich jak Bengal Sound, Sir Hiss czy DE-TÜ, którzy prezentują alternatywne, oryginalne kierunki nowo powstałego sound'u.

22 maja wyruszamy do Sopotu wraz z zaprzyjaźnioną poznańską inicjatywą DrumObsession, która pełnym dramenbejsowym składem przejmie stery na sfinksowej Fontannie. Główną scenę niezmiennie zasilimy najlepszymi lokalnymi strażnikami basu i mocnym Dungeon Beats'owym support'em.


Main Stage - Powered by: Pandadread Sound System
- Commodo* [UK / DEEP MEDi / Bandulu / Black Acre]
- Hitman [Poznań / Dungeon Beats / KWAIOTO Records / DIRTY BEATS]
- CrissNSA [Poznań / Dungeon Beats / Come Meditate]
- k.o [Poznań / Dungeon Beats / DrumObsession]
- DIA [Gdynia / Synestezja]
- Trichom [Gdynia / Syndrome Of Disorder / Dubstep Trójmiasto]

Fontanna - DrumObsession Takeover
- Alegria [Poznań / DrumObsession / Bassdrive.com]
- Artiztix [Poznań / Drum Obsession ]
- Impakt [Poznań / DrumObsession]
- k.o [ Poznań / Dungeon Beats / DrumObsession]
- STC [ Poznań / Black Crane / DrumObsession]
- Zoo-E [ Poznań / DrumObsession ]

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.