• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Dub Mass XLV: Pandadread Sound System in session

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników karaibskiego i postkaraibskiego grania, potrafiących zachować osobistą adekwatną do niejasnej sytuacji epidemiologicznej higienę, na 45. całonocną sesję sound systemową w ramach cyklu Dub Mass. W piątek, 24 lipca 2020 w godzinach 21:30 - 5:00 w stoczniowym doku przed klubem Protokultura w Gdańsku, zagrają Pandadread Sound System i przyjaciele: Mic Liper, $£æW i ZimaJah I (Eternal Roots Sound System).

w każdy czwartek (do 13.10), godz. 22:00

Gdynia,
Wstęp wolny
lip 3

niedziela, godz. 20:00

bilety 109 - 139 zł
Kup bilet
Dub Mass XLV
Data: 24.07.2020, piątek
Miejsce: DOK Protokultura, ul. Niterów 29b, Gdańsk Stocznia
Zagrają: Pandadread Sound System, Mic Liper, $£æW, ZimaJah I
Start: 21:30, koniec 5:30
Uwaga, plenerowa impreza okolicznościowa z limitowaną liczbą gości!

Piątkowa sesja, to okolicznościowa impreza plenerowa z narzuconym przez sanepid bezwzględnym limitem osób przebywających wewnątrz obiektu oraz dodatkowymi obostrzeniami, zawartymi w regulaminie, jaki znajdziecie poniżej. Bogatsi o doświadczenie z ostatniej sesji, zrezygnowaliśmy tym razem z systemu przedsprzedaży i rezerwacji, sugerujemy Wam więc wcześniejsze przybycie, co zdecydowanie zwiększy szansę na swobodne wejście do środka (osoby pojawiące się w doku do północy premiujemy dodatkowo zniżką na bramce). Jeśli jedziecie do nas z daleka, dajcie nam znać mailowo lub na messengerze, a postaramy się, byście nie odbili się od bramki. Koniecznie pamiętajcie o obowiązku dezynfekcji rąk na wejściu i przy korzystaniu z toalety, osłony nosa i ust oraz zachowania odstępu od osób postronnych na terenie imprezy (plac doku jest dość spory). Miejcie na uwadze również, że w przypadku wypełnienia limitu osób w dostępnej przestrzeni, na miejsce osób opuszczających teren klubu, będziemy wpuszczać nowe osoby. Powrót z ważnym biletem oczywiście będzie możliwy, może się on jednak wiązać z koniecznością odczekania w kolejce, aż ktoś inny opuszczając teren zwolni miejsce.

Zagrają dla Was:

PANDADREAD SOUND SYSTEM to najdłużej, najgłośniej i najprężniej aktywna ekipa promująca dźwięki jamajskie i postjamajskie w północnej Polsce. Prezycyjnie wyselekcjonowaną muzykę prezentują w holistyczny sposób, w jaki nie robi tego nikt inny w promieniu co najmniej setki kilometrów. Może właśnie dlatego, po ponad dekadzie prucia basowych głośników w rytm bicia serca, wciąż jeszcze wywołują entuzjazm wśród spragnionych niebanalnej muzyki ludzi z okolicznych miast, miasteczek i wsi, a także dysonans poznawczy wśród zawodowych nagłośnieniowców.
https://www.facebook.com/pandadread/
https://soundcloud.com/pandadread/

MIC LIPER to deejay pochodzący z Pabianic. Jako wokalista, selektor, operator sound systemu i promotor aktywnie działa na polskiej scenie sound systemowej od 2009 roku. Inicjował takie projekty, jak Posłuchaj Człowieku Sound i Roots Melody Sound System. Swobodny styl nawijki, mocno osadzony w jamajskim rub-a-dub, czyni z Lipera wokalistę uniwersalnego, co zaowocowało przez lata wieloma wydawnictwami, także wykraczającymi poza stylistykę reggae/dancehall. Równie swobodna natura i wewnętrzna potrzeba mobilności skutkuje tym, że Lipera można spotkać i usłyszeć niemal wszędzie w Polsce (i nie tylko), gdzie gra się na poważnie jamajski groove. Posłuchaj człowieku: https://soundcloud.com/micliper

ZimaJah I (Eternal Roots Sound System) to selektor i kolekcjoner muzyki reggae/dub zafascynowany kulturą sound systemową. Wychowany muzycznie na wczesnych imprezach Dub Mass organizowanych przez trójmiejski Pandadread Sound System, aktywnie przeszczepia tę wibrację w Reykjaviku, w którym obecnie rezyduje. Tam też buduje prawdopodobnie pierwszy na wyspie dubowy sound system - Eternal Roots Sound System, i jeszcze tego lata ma nadzieję wstrząsnąć wyspą wikingów w 100% sound systemowym stylu. W jego selekcji odnaleźć można szerokie spektrum muzyki okołojamajskiej - od głębokiego roots reggae, przez heavyweight dub, po mistyczne steppersy. Starannie dobiera muzykę pod kątem melodii, brzmienia oraz niesionego przez nią przekazu - sprzeciwiając się wszelkiego rodzaju przemocy, nierównościom społecznym i rasowym, odwołując się do filozofii Rastafari. Sound System International!

$£æW - zamiast układu nerwowego ma obwód drukowany, a jego serce bije w charakterystycznym, synkopowanym rytmie oldschoolowego dancehallu. Od dłuższego czasu w muzyce reggae fascynują go głównie cyfrowe piski syntezatorów i automatów perkusyjnych z lat 1980-tych i wczesnych 1990-tych. Regularnie rozbudowuje i uzupełnia swoją kolekcję jamajskich produkcji na czarnych płytach takich labeli jak Firehouse, Taurus, Waterhouse, Sunset, Jammys, Jah Life itp. Stricly early dancehall style!

----------------------------------------------------------------------------------------

REGULAMIN DLA UCZESTNIKÓW IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWEJ DUB MASS XLV:

Ze względu na wyjątkową sytuację epidemiologiczną, goście imprezy poza zwyczajowymi normami przyzwoitego zachowania, zobowiązani są przestrzegać dodatkowego regulaminu, a wejście do lokalu wiąże się z akceptacją jego warunków. Do lokalu wchodzisz na własną odpowiedzialność klub i organizator nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne zakażenia.

1. Przed wejściem do lokalu należy obowiązkowo zdezynfekować ręce w przygotowanym do tego miejscu.
2. W kolejce do baru należy zachować odległość 2 metrów od następnej osoby, zgodnie ze znajdującymi się tam oznaczeniami.
3. Należy zachować odległość między innymi gośćmi lokalu (zachowanie odległości nie dotyczy rodzin lub osób pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym).
4. Przy jednym stoliku może przebywać rodzina lub osoby pozostające we wspólnym gospodarstwie domowym. W innym przypadku przy stoliku powinny siedzieć pojedyncze osoby, chyba, że odległości między nimi wynoszą min 1,5 m i nie siedzą one naprzeciw siebie obsługa lokalu nie ma możliwości sprawdzenia tych informacji i nie będzie to przez nas sprawdzane. Goście samodzielnie podejmują decyzję odnośnie tego z kim siadają przy jednym stoliku
5. Na terenie lokalu obowiązuje zasłanianie nosa i ust. Podczas konsumpcji przy stoliku noszenie osłon nie jest wymagane.
6. Po każdorazowym skorzystaniu z toalety lub baru, klient powinien zdezynfekować ręce.
7. W lokalu jednorazowo może przebywać ograniczona liczba gości. Opuszczenie terenu lokalu może skutkować brakiem możliwości ponownego wejścia.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    15-20 zł
15 zł (do północy)
20 zł (po północy)

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.