• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Druha Rika

Zapraszamy na koncert Ukraińskich artystów w Gdańsku. Zespół Druha Rika wyrusza w charytatywną trasę koncertową po Polsce.

Pod koniec listopada zespół Druha Rika wyruszył w charytatywną trasę koncertową po Polsce. Muzycy zaprezentują swój akustyczny program "Druha Rika", który otrzymał już tysiące pozytywnych recenzji na Ukrainie i w Europie.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Celem charytatywnym trasy jest zebranie pieniędzy na 100 dronów FPV. Są to drony z funkcją transmisji wideo na żywo z kamery umieszczonej na samym UAV. Różnią się one od innych dronów szybkością, dokładnością i funkcjami sterowania: pilot takiego drona lata nim w specjalnych okularach, które zapewniają "widok z pierwszej osoby" i zdalne sterowanie.

Podczas trasy w każdym z miast odbędą się aukcje przedmiotów koncepcyjnych, które będą cennym przypomnieniem dla zwycięzców licytacji o możliwości udziału w pomocy ukraińskim siłom zbrojnym.

Od początku inwazji Rosji na Ukrainę na pełną skalę, Druha Rika aktywnie pomaga Siłom Zbrojnym Ukrainy, organizując koncerty charytatywne na Ukrainie i za granicą. Latem muzycy odbyli europejską trasę koncertową, dzięki której udało im się przekazać prawie 2 mln UAH na potrzeby wywiadu obronnego Ukrainy, a ostatnio poinformowali o pomocy w zaspokajaniu potrzeb wojska w wysokości ponad 1,3 mln UAH. W sumie, od początku inwazji na pełną skalę, zespół, dzięki wsparciu swoich fanów, zebrał ponad 8 mln UAH na pomoc ukraińskiej armii.

Druha Rika to jeden z liderów ukraińskiej sceny rockowej. Byli jednymi z tych, którzy zapoczątkowali i rozwinęli ukraińską muzykę i nadal pozostają jednym z najpopularniejszych zespołów na Ukrainie. W ciągu 27 lat działalności muzycy wydali 7 albumów studyjnych, 2 kolekcje i akustyczny album koncertowy "Another Year". Ich muzyka to synergia mocy, melodii i czułości, które w połączeniu ze szczerymi tekstami zanurzają każdego słuchacza w obrazie ich osobistych doświadczeń.

Opinie