stat
Impreza już się odbyła

Drown My Day + Tester Gier (1 opinia)

Grupa Drown My Day powstała w 2006 roku w Krakowie. W latach 2007-2010 zespół wydał kilka mniejszych wydawnictw, w tym m.in. EP-kę "FORGOTTEN" (rok 2010), dzięki której zespół został zauważony przez fanów metalcore i deathcore z całej Europy. Rok 2013 przyniósł pierwszy pełnoprawny album "CONFESSIONS", który ukazał się dzięki niemieckiej wytwórni NOIZGATE RECORDS. Album promowany był licznymi trasami koncertowymi na terenie całej Polski oraz w takich krajach jak chociażby Niemcy, Belgia, Holandia, Słowacja, Węgry czy Czechy.

W listopadzie 2018 roku ukazał się drugi longplay zatytułowany "THE GHOST TALES" (Noizgate Records). DROWN MY DAY promowali ten materiał w trakcie trasy koncertowej KNOCK OUT TOUR gdzie wystąpili się u boku DECAPITATED, FRONTSIDE oraz VIRGIN SNATCH. W tej chwili zespół szykuje kolejne małe wydawnictwo, którego premiery możemy spodziewać się na przełomie 2019 i 2020 roku.

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


https://www.facebook.com/drownmyday
https://www.youtube.com/watch?v=BggtxZmTTpM


TESTER GIER | crossover, thrash metal

Zespół Tester Gier powstał pod koniec 2012 roku. Od tego czasu działa bardzo intensywnie, zagrał ponad 200 koncertów na terenie całego kraju i nie tylko. Ma na swoim koncie koncerty u boku takich zespołów jak Suicidal Tendencies, D.R.I, Agnostic Front czy Sepultura. Zespół wykonuje crossover thrash w klasycznej formie z domieszką punk rocka oraz hardcore. Od 2013 roku zespół wydał cztery studyjne albumy, brał udział w różnych kompilacjach i składankach, na swoim koncie ma także album - kompilacje utworów z lat 2013-2016. Muzykę Testera Gier cechują polskie teksty, bardzo szybkie tempa, krótkie utwory oraz charakterystyczne szybkie partie wokalne.

https://www.facebook.com/xtestergierx
https://www.youtube.com/watch?v=OvvFUsmO4ls


THE ARTIFICER | new school death metal

The Artificer to młoda deathmetalowa ekipa z Gdańska. Klasyczne standardy w newschoolowej odsłonie.

https://www.facebook.com/theartificerproject/


ABOVE THE LIFE | progressive metalcore

https://www.facebook.com/pg/AboveTheLife/
https://abovethelife.bandcamp.com/

Przeczytaj także

Opinie (1)

 • Teter Gier, uwielbiam ich muzykę, są najlepsi!

  • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • ciężkie brzmienia , rock
  lip 18
  niedziela, g. 20:00
  Gdańsk, S1 - Scena plenerowa
  Nocny Kochanek
 • ciężkie brzmienia
  sie 13
  piątek, g. 20:00
  Gdańsk sopot, Ergo Arena
  Slipknot + Jinjer