stat
Impreza już się odbyła

DriQ

14 marca na scenie w Paszczy Lwa w Gdańsku zaprezentuje się DriQ. Spodziewajcie dużo dobrej muzyki, zarówno tej lżejszej, jak i tej cięższej. Liczymy na Wasze liczne przybycie!

10 - 15 sierpnia 2021

Gdańsk,
bilety 15 - 179 zł
Profil na fb:
https://www.facebook.com/Driq.1/

rock - koncerty w Trójmieście


Kanał na yt:
https://www.youtube.com/channel/UCNnb0-Am-thNvtXhhXshfkQ

Krótko o sobie:
Cześć, jesteśmy czwórką młodych chłopaków, których połączyła wspólna pasja - chęć tworzenia własnej, płynącej z serca szczerej muzyki. Na co dzień jesteśmy dobrymi kolegami i tak samo dobrze rozumiemy się na scenie. Zespół Driq istnieje od przeszło 6 lat i jego główny człon pozostał niezmienny - składa się na niego Bartek, gitarzysta komponujący w domowym zaciszu, u którego korzenie sięgają metalu i muzyki bluesowej oraz Miłosz- charyzmatyczny wokalista, ujmujący naiwną świeżością i wciąż niematerialistycznym podejściem do tego, co tak bardzo kocha robić, o tym pisać i co stanowi jego życiową drogę. Na przełomie tego roku skład zasilili: Szymon i Wojtek, którzy pośrednio od dawna z zespołem byli związani i którzy również w swym dorobku mają doświadczenie, chociażby w muzyce rockowej i alternatywnej. Naszym marzeniem jest, by nieustannie tworzyć piękne dźwięki i pozostać im wiernymi do końca.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.