• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Drag and Rave - Salvador | Mona Lizak | Vipera | Amba Fatima | Div4

Red Light Pub zaprasza w sobotę 8 października na Drag and Rave, gdzie wystąpią Salvador, Mona Lizak, Vipera, Amba Fatima i Div4.

Relacja z imprezy

Wystąpią:

Salvador
Artysta z żółtymi papierami, pomarańczowym podkładem i głową pełną pomysłów. A ni to drag a ni to Queen. Nie mów mu, że nie da się czegoś zrobić. W 90% kostiumy, rekwizyty są hand made, bo kupić może każdy a zrobić to już wyzwanie. #randomka

Mona Lizak

Wrocławska artystka drag queen: znakomita tekściara, kontrowersyjna piosenkarka, bezkompromisowa raperka, pajęcza matka. W queerowym świecie znana jest z bycia Babą z Brodą. Związana z takimi miejscami jak Hah, Odra-Pany, czy krakowski Teatr Barakah. Swoje piosenki i covery zawsze wykonuje na żywo, bo jak twierdzi: "lipsync is BORING". Aktualnie pracuje nad swoim debiutanckim krążkiem, którego zapowiedzią były wydane do tej pory trzy single: hymniczne "Maski", prowokująca "Bozia" oraz ironiczne "RTV albo AGD".

Vipera - Drag Queen z Wrocławia
Przez ostatni rok wystąpiła kilkadziesiąt razy w różnych miejscach na mapie Polski. Współtworzy "Nowa Rewia-Come Back" w krakowskim teatrze Barakah. Lubi przekraczać własne granice. Do swojego show najczęściej używa ognia i igieł wbijanych w ciało. Nie rzadko leje się krew. Fanka majtek i wysokich butów, bo kto by to się bardziej ubierał. Na pierwszy rzut oka publiczność w klubach czuję strach. W rzeczywistości jest podobno całkiem miła.

Amba Fatima
było i ni ma. Wrocławska księżniczką pochodząca z fantastycznej krainy w kosmosie. Na scenie czasem energiczna a czasem statyczna, ale zawszę piękna. Regularnie pojawia się w wielu miejscach w Polsce, m.in. w krakowskim Teatrze Barakah. Partnerka Vipery z którą rezyduje we wrocławskim klubie Surowiec.Miłośniczka roślin i kokoszek (kur) cip cip cip. Jakby mogła to zamieszkała by w szałasie w środku lasu, odcinając się od cywilizacji. Po niej nigdy nie można spodziewać się niczego. Czy jej warkocze urosły już za kostki?

Zagra:
DiV4ᵀᴺ
ᵀᴺ as in trance and trans.
Największy wachlarz na grindrze. Twoja ulubiona koleżanka na rejwy, za którą tańczysz bo cię wachluje i która obroni cię przed każdym obleśnym typem który cię nęka. Hardcore bass, riddim też, safe sex, fwb, drinki tylko w ładnym szkle, remixy rammstein i asereje. Zapalony fan wszystkiego co zdekonstruowane i co da się umieścić między techno, reggeatonem i gabberem.

Opinie