• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Domowe Eksperymenty: Zabawa (z) kolorami

PAWEŁ I GAWEŁ - DOM NAUKI I ZABAWY zaprasza Dzieci w wieku 3 - 8 lat wraz z Rodzicami lub Opiekunami na Warsztaty Rodzinne Domowe Eksperymenty.

kwi 1

sobota, godz. 10:00 - 10:45

Gdańsk,
bilety 55 zł
kwi 1

sobota, godz. 11:00 - 12:30

Gdynia,
bilety 70  zł
Kiedy: 9 listopada 2019r. godzina 10.00
Gdzie: ul. Warneńska 8c/3 Gdańsk (Morena)

Podczas Warsztatów:
- sprawimy wspólnie, że czerń nabierze innego koloru
- zrobimy fizyczną zabawkę bączka-kręciołka
- złapiemy tęczę do kubka

Nie zabraknie również kolorowych baniek mydlanych!
Każde dziecko otrzyma swój zestaw do eksperymentowania.

Warsztaty Rodzinne Domowe Eksperymenty, to świetna okazja do zdobycia nowej wiedzy, twórczej zabawy i kreatywnego spędzenia czasu.
Eksperymenty prezentujące zjawiska fizyczne i chemiczne, są świetnym sposobem na zainteresowanie dzieci różnymi dziedzinami nauki.
Podczas Warsztatów Maluchy odkrywają w sobie poszukiwacza, kształtują twórczy sposób myślenia i działania oraz chętniej rozwijają swoje talenty naukowe.

Warsztaty prowadzi Anna Obszarska- pedagog i autorka programu warsztatów "Domowe Eksperymenty": Warsztaty są moim pomysłem na danie dzieciom czegoś dobrego. Pracowałam w różnych placówka edukacyjnych i opiekuńczych, co pozwoliło mi zauważyć iż dzieci mają ogromną potrzebę ciągłego poznawania i odkrywania. Najlepiej poprzez zabawę. Stąd pomysł na warsztaty, które nie tylko bawią, ale i zachęcają do nauki. Ponieważ oferta na rynku ogranicza się głównie do zajęć pokazowych i niemożliwością jest odtworzenie ich w domu, proponuję zajęcia, które będą inspirować do samodzielnej pracy i poszukiwań, przy użyciu niedrogich i łatwo dostępnych materiałów. A dlaczego rodzinnie? Ponieważ w naszym społeczeństwie jest silna potrzeba stworzenia wspólnej przestrzeni dla rodzica i dziecka.

W razie pytań więcej informacji pod numerem telefonu 784-395-075.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30 zł
Wstęp: 30 zł/ dziecko + opiekun,
50 zł/ bilet rodzinny (2 dzieci + opiekun)
Zapisy: 784-395-075 lub paweligawel.gda@gmail.com
Ilość miejsc ograniczona!

Opinie