stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Dolne Miasto Spacery z Lokalnymi Przewodnikami i Przewodniczkami

Lokalne Przewodniczki i Przewodnicy zapraszają na wycieczkę po Dolnym Mieście w Gdańsku. Wystarczy zboczyć z utartego szlaku Drogi Królewskiej, aby w kilka minut przenieść się do niezwykle urokliwej i mało znanej części miasta! Spacerujcie z Lokalnymi Przewodnikami i Przewodniczkami!

paź 23

sobota, godz. 11:00

Gdańsk
Wstęp wolny
Więcej informacji: kontakt@ikm.gda.pl, tel. 664 976 052 (poniedziałek - piątek w godzinach 14.00 - 18.00)

Miłośników fortyfikacji zainteresują zachowane do dzisiaj bastiony i fosa. Miłośników wojskowości - autentyczne budynki koszarowe z XIX wieku. Miłośnicy modernizmu zachwycą się budynkiem Gdańskiego Monopolu Tytoniowego. A miłośnicy sztuki współczesnej - oryginalnymi instalacjami artystycznymi. Miłośników motoryzacji wciągnie historia montowania na Dolnym Mieście amerykańskich samochodów osobowych, a miłośników publicznych środków transportu dzieje zabytkowej zajezdni.
Gwarantujemy, że nie są to wszystkie atrakcje, które czekają na zwiedzających Dolne Miasto, bo każdy spacer po Dolnym Mieście wygląda inaczej. Najlepiej samemu się o tym przekonać

Informacja o biletach

Z powodu pandemii obowiązują limity miejsc i zapisy na www.ikm.gda.pl/zapisy2021.
Osoby zapisane otrzymają informację o miejscu rozpoczęcia spaceru.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.