• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Dołącz do drużyny Nickelodeon w CH Osowa

Każdy ma w swej pamięci bajkę, która kojarzy mu się z beztroskim dzieciństwem. Kiedyś był to Miś Colargol oraz Reksio, później Tom i Jerry czy Tabaluga. Dzisiaj, najmłodsi przeżywają niesamowite przygody razem bohaterami bajek emitowanych na kanale Nickelodeon: z drużyną Psiego Patrolu i SpongeBobem Kanciastoportym. Czas przekuć bajkowe opowieści w rzeczywistość! Już niebawem, 21 maja wszystkie dzieci będą mogły przenieść się do świata bohaterów Nickelodeon. A wszystko będzie się działo w Centrum Handlowym Osowa Gdańsk. Nickelodeon Baw się z nami! to moc atrakcji, chwile pełne uśmiechu, radości i zabawy dla dzieci i ich rodziców.

sie 10-14

środa - niedziela, godz. 10:00

Gdańsk, wejście do lasu za Auchanem
bilety 20 zł
sie 18-20

czwartek - sobota

Gdańsk,
Wstęp wolny
Centrum handlowe zmieni się na jeden dzień w bajkową przestrzeń, która do tej pory znana była tylko z kanału Nickelodeon. Na długiej liście najróżniejszych atrakcji znajdują się m.in.: bajkowe dmuchańce, tatuaże z pieskami, wielkoformatowe kolorowanki, burgery od SpongeBoba, logiczne zagadki Chasea czy minitor przeszkód Marshalla.

Dodatkowo, za zakupy zrobione w CH Osowa klienci otrzymają wyjątkowe nagrody poduszki z wizerunkami ulubionych postaci z Psiego Patrolu.

Kreskówki, które biją rekordy popularności w kinach i na kanale Nickelodeon, już 21 maja w godz. 11:00-17:00 staną się częścią CH OSOWA. Dzień Dziecka przyszedł w tym roku zdecydowanie wcześniej i będzie świetną okazją do przeżywania niesamowitych, bajkowych emocji na żywo!

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.