Impreza już się odbyła

Dodaj szczyptę chili. Dzień Dziecka w EduParku

Początek czerwca to dla każdego dziecka okazja do świętowania, zapraszamy, aby spędzić ten czas w EduParku na kolorowych warsztatach pełnych eksperymentów!

paź 23

piątek, godz. 19:30

Gdynia,
bilety 109 - 250 zł
paź 31

sobota, godz. 15:00 - 19:00

bilety 69 zł
ulgowy 34 zł
Na zajęciach z okazji Dnia Dziecka zapewnimy dzieciom to co lubią najbardziej, czyli porcję wybuchów ze szczyptą chemicznej wiedzy. Ujawnimy zagadkę czajnikowego kamienia, poszukamy wspólnego mianownika między kuchnią i łazienką, efekt poszukiwań na pewno zaskoczy przyszłych naukowców. Przypomnimy sobie teorię kwasów i zasad co zapewne skończy się bąbelkowym wybuchem. Podczas dobrej zabawy nie może zabraknąć słodkości, więc wyczarujemy w laboratorium kuszące choć niejadalne, piankowe desery, które zawsze powodują mnóstwo uśmiechów na twarzach dzieci i nigdy się nie nudzą. Serdecznie zapraszamy!

Sobota 03.06.2017r. Warsztaty Rodzinne "Dodaj szczyptę chili.... Dzień Dziecka w EduParku!"
godz. 10.00; godz. 11.30 oraz godz. 13.00

Warsztaty oparte są na doświadczeniach i eksperymentach wykonywanych wspólnie z uczestnikami. Przeznaczone dla dzieci od 4 do 12 roku życia wraz z osobą dorosłą.
Wyjątkowo koszt 60 min. warsztatów okazjonalnych to 10zł od dziecka
(w cenę wliczony jest wstęp na wystawę interaktywną EduParku, opiekunowie nieodpłatnie).

Obowiązują wcześniejsze zapisy: tel. 58 739-61-47 lub email: biuro@edupark.gpnt.pl.
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Minimalna liczba dzieci potrzebna do utworzenia grupy warsztatowej dla osób indywidualnych wynosi 5.
W wybrane soboty oraz dni wolne od nauki szkolnej, zapraszamy na Warsztaty Rodzinne, które są wspaniałą okazją do wspólnego eksperymentowania dzieci wraz z rodzicami i dziadkami. Na zajęciach młodzi naukowcy, pod opieką doświadczonego edukatora, samodzielnie wykonają najciekawsze doświadczenia z takich dziedzin jak chemia, fizyka i biologia. Warsztaty przebiegają w atmosferze dobrej zabawy, która uczy i rozbudza fascynację nauką już u najmłodszych. Na Warsztatach Rodzinnych zaprezentujemy tematy z nowej oferty edukacyjnej EduParku na rok szkolny 2016/2017 oraz liczne warsztaty okolicznościowe. Szczegóły dotyczące tematów warsztatów rodzinnych znajdą Państwo w zakładce Warsztaty Rodzinne.

Jednocześnie zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony internetowej www.edupark.gpnt.pl i śledzenia najświeższych informacji na naszym profilu na Facebooku, bo oferta EduParku wciąż się rozrasta.

Miejsce warsztatów:
EduPark - Centrum Edukacji dla Dzieci i Młodzieży Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego ul. Trzy Lipy 3 budynek C; 80-172 Gdańsk; Email: biuro@edupark.gpnt.pl; Tel: +48 58 739-61-47.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.