stat

Dobry newsletter krok po kroku. Strefa Blogera #22

Jeśli myślisz o zbieraniu adresów e-mail i wysyłaniu newslettera do swoich czytelników, ale nie wiesz, jak to zrobić - te warsztaty są dla Ciebie.

Akademia Dobrych Relacji

lis 19

wtorek, godz. 18:00

Wstęp wolny
Newsletter ułatwia komunikację z Twoimi odbiorcami - regularnie trafia prosto do ich skrzynek mailowych, a dzięki temu, że zgoda na otrzymywanie wiadomości jest dobrowolna - jest chętniej czytany niż reklamy wyświetlane na serwisach internetowych i w mediach społecznościowych. Czy wiesz, jak poprawnie go skonfigurować i wykorzystać jego potencjał?

Zapraszamy na warsztaty, podczas których poznacie podstawy tworzenia i wysyłania newslettera związanego z blogiem. Dowiecie się m.in. jak skonfigurować narzędzie do wysyłki (na przykładzie Mailchimpa) oraz jak promować newsletter i powiększać swoją listę odbiorców. Nauczymy się też pisać teksty do newslettera oraz jak automatycznie udostępniać darmowy materiał dla osób, które zapiszą się na newsletter. Poruszymy także bardzo ważny temat ochrony danych osobowych i RODO.

Czego się dowiesz?
- Jak skonfigurować narzędzie do wysyłki (na przykładzie Mailchimpa)?
- Jak promować newsletter?
- Jak powiększać swoją listę odbiorców?
- Jak automatycznie udostępniać darmowy materiał dla osób, które zapiszą się na newsletter?
- Jak zrobić newsletter zgodny z RODO?

Dla kogo?

Strefa Blogera to cykl spotkań kierowanych głównie do blogerów, ale na warsztaty zapraszamy też mikroprzedsiębiorców i freelancerów, którzy chcą promować swój biznes przy pomocy bloga na własnej stronie internetowej.

Jak się przygotować?
Warsztaty skierowane są do osób, które mają bloga (np. na WordPressie) i planują połączenie go z newsletterem.

Na warsztaty należy przyjść z własnym laptopem.

Warsztaty poprowadzi Katarzyna Gajewska, absolwentka kulturoznawstwa, wiele lat związana z trzecim sektorem, w życiu zawodowym zajmowała się wspieraniem startupów i początkujących przedsiębiorców w PPNT Gdynia, prowadziła też trójmiejski oddział Szkoły Programowania Coders Lab. Koordynatorka spotkań WordCamp Gdynia oraz WordUp Trójmiasto. Prowadzi bloga GajaPisze.pl. Pasjonuje ją branża IT, WordPress oraz MCU i Gwiezdne Wojny.

kiedy: 27.02.2019 (środa), 16.00-20.00
gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, coworking

Informacja o biletach

Wymagana rejestracja: https://strefablogera22.evenea.pl/

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni