stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Dobre bo Duńskie Bottled in England, Kúra (4 opinie)

Mamy zaszczyt zaprosić na Koncert rewelacyjnych zespołów prosto z Danii - BOTTLED IN ENGLAND oraz Kúra. Mówi się, że jeśli chodzi o muzykę (szczególnie elektroniczną) - Dania jest nową Szwecją. Zespoły BOTTLED IN ENGLAND i Kúra są świetnymi przykładami na potwierdzenie tej tezy. Będą mogli tego doświadczyć "na własnej skórze" fani elektronicznych dźwięków z Polski 09 kwietnia 2012 roku.

kwi 1

piątek, godz. 20:30

Gdańsk Sopot,
bilety 150 - 170 zł
Kup bilet
kwi 10

niedziela

Gdańsk,
bilety 99 - 119 zł
BOTTLED IN ENGLAND
Grupa BOTTLED IN ENGLAND gra dźwięki elektroniczne, którym najbliżej do drum'n'bass'u i dubstepu, aczkolwiek Duńczycy wychodzą w swojej twórczości często poza te ramy. Duet BOTTLED IN ENGLNAD tworzy dwójka przyjaciół: August i Daniel. To, co ich niewątpliwie wyróżnia na tle wielu muzyków, to fakt, że grają drum'n'bass NA ŻYWO.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście
Zespół jest stosunkowo młody, ale już odniósł wiele sukcesów. BOTTLED IN ENGLAND zagrali bardzo dobrze przyjęty koncert na Roskilde 2011. W minionym roku można było zobaczyć BOTTLED IN ENGLAND na koncercie w Polsce podczas Nordland Art Festival 2011 w Łodzi.Debiutancka EP-ka BOTTLED IN ENGLAND "Believe the hype!", to zaledwie próbka potencjału, jaki posiadają młodzi Duńczycy. Nic nie jest w stanie oddać atmosfery i energii jaką wytwarzają od pierwszych sekund na swoich koncertach. Grupa wypuściła 23.02.2012r. do sieci dwa nowe utwory, które można za darmo pobrać z ich strony internetowej bottledinengland.com. Tego samego dnia miała też miejsce premiera teledysku do jednej z nowych piosenek - "Change".

WWW
MYSPACE
SOUNDCLOUD
YOUTUBE
FACEBOOK


Kúra
Duńsko-islandzki elektroniczny projekt Kúra tworzy trójka muzyków: wokalistka Fanney Ósk Þórisdóttir oraz dj'e i producenci Brynjar Bjarnfoss i Rasmus Liebst. Kúra, to spotkanie wulkanicznych islandzkich brzmień ze słodką elektroniką. Grupa wybuchowo łączy elektroniczne dźwięki z elementami dub'u i delikatnymi, wdzięcznymi wokalami.Wszystko wyprodukowane jest w melodyjnej formie, która wprost "wlewa" się w uszy. W grudniu 2010 roku trio Kúra wydało EP-kę "Multi Colour", na której oprócz oryginalnych kompozycji znalazły się remixy (m.in. Max'a Cooper'a (UK) i Lulu Rouge (DK)). Remix utworu "Gógó" w wersji Lulu Rouge przez ponad miesiąc utrzymywał się na pierwszym miejscu listy piosenek najczęściej kupowanych poprzez iTunes Denmark Electronica.Oryginalna wersja utworu Kúra "Gógó" znalazła swoje miejsce w duńskim radiu DR P6 Beat i była jedną z najczęściej granych piosenek w 2012 roku. Obecnie Kúra przygotowuje się intensywnie do wydania debiutanckiego albumu. W sieci można już odsłuchać (oraz pobrać za darmo) singiel promujący wydawnictwo "Anchor".

Facebook
SoundCloud


Main:
(drum&bass, dubstep)

BOTTLED IN ENGLAND (Dania Llive!)
Kúra(Dania Live!)


Performer(DirtyDanzig)
Bator(DirtyDanzig)
S!ck(BassEnslavement)
Vj:Trojak

Fontanna:
(house/breaks/dubstep)
Eliot(Sfinks700)
Electric Wankers
+ gościeZapraszamy www.be.art.pl


Informacja o biletach

10zł do 23:00
15zł po 23:00

Opinie (4)

 • pić CZY NIE BYĆ OTO JEST PYTANIE (1)

  • 0 2

  • kura czy kurzyc?

   • 0 0

 • dobre

  Fajna opcja! Kura mega glosik;)

  • 0 0

 • TT:

  Mejn:

  21:30-23:00 Performer
  23:00-00:00 KURA
  00:00-01:15 BOTTLED IN ENGLAND
  01:15-05:00 b2b Sick/Bator/performer

  Fontanna:
  21:30-00:00 Electric Wankers
  00:00-??:?? Eliot+ goście

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.