Dni otwarte Visus

Wspólnie z firmą Essilor Polonia, jako salon partnerski Varilux, pragniemy Państwa serdecznie zaprosić na DNI OTWARTE, które odbędą się w naszej poradni w dniach 9-11 maja 2019r.

w każdą środę (od 12.08.2020 do 04.08.2021), godz. 19:00

Wstęp wolny
sie 11-14

wtorek - piątek, godz. 10:00

Wstęp wolny
Podczas tych dni zaplanowaliśmy dla Państwa wiele różnych atrakcji. W programie odbędą się między innymi prezentacje najnowszych kolekcji opraw okularowych oraz okularów przeciwsłonecznych różnych światowych marek, takich jak Jaguar, Davidoff, Joop, Maje, Ted Baker, Benetton, Sandro, Morgan czy Menrad. Nie zabraknie też niezwykle kobiecych, francuskich opraw marki Caroline Abram czy eleganckich, wyrafinowanych i wykonanych ze szlachetnych materiałów japońskich opraw Masunaga.

Obecni w salonie konsultanci optyczni chętnie rozwieją wszelkie Państwa wątpliwości związane z soczewkami okularowymi.

Ponadto, dla naszych klientów, przygotowaliśmy atrakcje, dzięki którym noszenie okularów stanie się atutem, a nie tylko przykrym obowiązkiem. Będzie można skorzystać z porad obecnej w salonie wizażystki, dobrać odpowiedni makijaż czy fryzurę, która podkręci okularowy look a wszystko to zostanie uwiecznione przez fotografa.


Chcąc zbadać swój wzrok podczas tych dni - zadzwoń i umów się już dziś! (507 955 511)

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij