• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Dni otwarte Brabank Apartamenty

Zapraszamy na premierowe zwiedzanie nowego etapu inwestycji Brabank Apartamenty! Poznaj inwestycję, która odmieniła pejzaż nabrzeża Motławy w Gdańsku.

Na dni otwarte zapraszamy w weekend:
16 września w godz. 10:00 - 15:00
17 września w godz. 12:30 - 16:00.

To obecnie miejsce tętniące sztuką i emanujące niepowtarzalną atmosferą Gdańska. Brabank Apartamenty to kompleks mieszkaniowo-usługowy, który wykorzystuje potencjał rzeki i na nowo interpretuje fragment miasta, nadając mu nową wartość jako miejsce relaksu i wypoczynku. Na parterze inwestycji znajdują się lokale gastronomiczne z przestronnymi ogródkami, pracownie i usługi.

Brabank to nie tylko piękne mieszkania, to także liczne udogodnienia, takie jak sala klubowa, strefa fitness z saunami, sale do masażu i jogi, a także przestrzeń coworkingowa dla zapracowanych. Nie zabrakło także prywatnej biblioteczki, gdzie można zanurzyć się w dobrej książce.

W trakcie dni otwartych zaprezentujemy zarówno architekturę, wnętrza i części wspólne inwestycji, jak i starannie zaprojektowaną zieleń, stanowiącą integralną część całego kompleksu. Na miejscu będą obecni opiekunowie Klienta, którzy z radością odpowiedzą na wszystkie pytania. Wydarzeniu towarzyszyć będzie muzyka na żywo. Dodatkowo, w ramach atrakcji towarzyszącej przygotowaliśmy wystawę autorskiej ceramiki Invest Komfort. Dla najmłodszych gości wydarzenia zaplanowaliśmy animacje.

Na wydarzenie obowiązują zapisy: https://bit.ly/dni-otwarte-brabank-apartamenty

Brabank jest laureatem wielu nagród krajowych i zagranicznych, m.in. European Property Awards - prestiżowego konkursu w branży wnętrz i nieruchomości.

Informacja o biletach

Na wydarzenie obowiązują zapisy: https://bit.ly/dni-otwarte-brabank-apartamenty

Opinie