• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Dni Otwarte w EkoDeweloper

Szukasz nowego miejsca do życia w Gdańsku? Chciałbyś zamieszkać na kameralnym osiedlu w otoczeniu zieleni? A może poszukujesz mieszkania pod inwestycję? Świetnie! Zapraszamy w weekend 28-29 maja w godz. 9:00 - 15:00 na DNI OTWARTE w EkoDeweloper.

W tych dniach nasi specjaliści będą do Twojej dyspozycji i odpowiedzą na najdrobniejsze szczegóły związane z realizacją naszych inwestycji w Gdańsku.

Będziesz mógł zobaczyć plany osiedli, układy mieszkań i domów oraz wizualizacje wnętrz. Nasi specjaliści opowiedzą o ekonomicznych i ekologicznych rozwiązanych, które mamy w planach wykorzystać na naszych inwestycjach!

Zachęcamy do zrobienia rezerwacji wybranego mieszkania na miejscu, gdyż dla wszystkich uczestników wydarzenia przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty. Natomiast dla wszystkich klientów, którzy będą uczestniczyć w naszych dniach otwartych oraz do dnia 1 czerwca podpiszą umowę rezerwacyjną na wybrany lokal, czeka PREZENT W POSTACI EKSPRESU DO KAWY MARKI DELONGHI!

Odwiedź nas koniecznie i spełnij marzenia o własnym mieszkaniu lub domu z garażem i ogrodem i ciesz się smakiem kawy każdego poranka!

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.