• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Dni Otwarte Leszczynowy Park

Już 17 i 18 czerwca serdecznie zapraszamy na Dni Otwarte, w ramach którego będziecie mogli Państwo poznać naszą wyjątkową inwestycję - Osiedle Leszczynowy Park w Gdańsku. W trakcie Dni Otwartych będziecie mogli Państwo zapoznać się z architekturą osiedla, obejrzeć gotowe mieszkania oraz poznać wysoki standard ich wykończenia. Nasi Doradcy z chęcią opowiedzą o naszej inwestycji oraz przedstawią dostępną ofertę.

paź 8

niedziela, godz. 11:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
paź 21

sobota, godz. 10:00 - 15:00

Gdańsk, ul. Legnicka 44
Wstęp wolny
Nie zastanawiaj się jak może wyglądać Twoje wymarzone mieszkanie. Przyjdź, zobacz wymarzone mieszkanie i odbierz rabat 10 000 zł!

Atutem osiedla jest park o powierzchni ponad 16 000 m2, na terenie którego powstały ogrody: społeczny oraz sensoryczny; a także naturalny plac zabaw oraz strefy rekreacyjne ze stołami piknikowymi oraz hamakami. W jego ramach posadzonych zostało 59 nowych drzew, tysiące krzewów, bylin i nowych nasadzeń. Powstały też miejsca dla rekreacji, zabawy i odpoczynku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z efektami naszej pracy.

W ramach inwestycji Leszczynowy Park powstanie łącznie 6 kameralnych budynków zlokalizowanych tuż przy parku. Pierwsze trzy zostały oddane już do użytku, w chwili obecnej trwa zaś budowa czwartego budynku. W sprzedaży dostępne są ostatnie gotowe mieszkania jak i lokale z odbiorem na początku przyszłego roku.

Na Dni Otwarte serdecznie zapraszamy w weekend: 17 - 18 czerwca, w godz. 10:00 - 15:00. Na odwiedzających czekać będzie miła niespodzianka. Doradcy Domesta będą czekać na Państwa w naszym biurze sprzedaży przy ul. Leszczynowej 59 w Gdańsku (tel. 58 670 45 16).

Opinie