stat
Impreza już się odbyła

Długi Piknik (4 opinie)

Prezydent Gdyni oraz Centrum Designu Gdynia zapraszamy na otwarcie gdyńskiego szlaku rekreacyjnego TRAWA DO RZECZY! Ruszamy 1 czerwca o godzinie 12:00 w Paru Rady Europy, gdzie powstanie pierwszy przystanek na trasie - Długi Piknik.

22 października - 14 listopada 2021

Wstęp wolny
Tego dnia dzieci wraz z rodzicami, wezmą udział w warsztatach kulinarnych. Wspólnie przygotują pyszne i zdrowe przekąski oraz miło spędzą czas w gronie najbliższych.

W dniu premiery zaplanowaliśmy także zajęcia jogi dla dzieci, podczas których najmłodsi będą mogli poćwiczyć na trawie gibkość, koncentrację i koordynację ruchową.

Na piknik można przyjść z własnym kocem i piknikowym prowiantem. Zachęcamy do zabrania ze sobą frisbee, zośki, rakietki do badmintona i innych "trawnikowych" gier.

Dzieci narysują także, jakie inne obiekty chciałyby znaleźć na trawie w Gdyni: plenerowe zabawki, leżaki, huśtawki czy inne interaktywne obiekty przestrzenne.

Zapraszamy do Parku Rady Europy w Gdynia na wspólny piknik w gronie rodziny i przyjaciół!

TRAWA DO RZECZY to projekt mający na celu zagospodarowanie miejskich skwerów i parków oraz nadaniu im NOWYCH CZYTELNYCH FUNKCJI rekreacyjnych.

Chcemy, aby miejskie przestrzenie zielone stały się MIEJSCEM SPOTKAŃ mieszkańców Gdyni i NOWYM WYRÓŻNIKIEM miasta cenionego za wysoką jakość życia mieszkańców.

Poprzez umieszczenie DESIGNU W PRZESTRZENI PUBLICZNEJ chcemy podnieść ATRAKCYJNOŚĆ TERENÓW ZIELONYCH i stworzyć zestaw obiektów dedykowanych Gdyni.

Program:


12:00 - Oficjalne otwarcie stołu "Długi Piknik"
12:00 - 12:45 Wspólne piknikowanie
12:45 - 13:30 Joga na Trawie
13:45 - 14:30 Warsztaty kulinarne i wspólna konsumpcja przy Długim Pikniku.
Opinie (4)

 • :/

  wszystko pięknie ładnie,a co z psimi odchodami tym miejscu?:/

  • 2 0

 • nie widzialam i nie wpadlam na psie resztki (1)

  bylo super, dzieciaki i dorosli mieli okazję do fajnej, kulinarnej zabawy,
  szkoda że część się bawila przygotowując jedzenie a część przechodniów przyszla po prostu się najeść za darmo ( niestety wyjadali zrobione przez dzieci i dla dzieci, "slodyczowe" kuleczki
  zwrócenie uwagi bylo odczytane jako wyproszenie z imprezy
  no cóż, moje kleily slodycze i siekaly salaty, aby je potem wypróbować a nie odganiać się od glodnych amatorów darmowego jedzenia
  ale ogólnie, super, fajna zabawa, bardzo dobrze przygotowana i super prowadzona
  pomyślano prawie o wszystkim, brakowalo jedynie wody do mycia klejących i bardzo brudnych rąk dzieci ( brudnych od oliwy, miodu i innych pyszności)

  dziękuję za piknik

  • 0 0

  • ...

   lepiej smakuje jak się częstuje...

   • 0 0

 • jest super

  Bardzo fajna - godna przeniesienia na kolejne grunty - inicjatywa !!!

  • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.