stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Długi Dzień Dziecka

W kinach sieci Multikino Dzień Dziecka najmłodsi kinomani będą mogli świętować aż przez 4 dni! Od 1 do 4 czerwca na dzieci będą czekały wyjątkowe filmy. Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji. W prezencie dzieci otrzymają dwustronne plakaty z animacją "Auta 3" oraz filmem "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara".

paź 28

czwartek, godz. 20:00

przedsprzedaż 29,90 zł
Kup bilet
paź 28

czwartek, godz. 20:00

przedsprzedaż 29,90 zł
Kup bilet
Dzień Dziecka to wyjątkowe święto, dlatego sieć Multikino zaplanowała atrakcje nie tylko na 1 czerwca, ale aż na 4 dni. W repertuarze najmłodsi kinomani znajdą między innymi: w pełni animowany film "Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski", kolejną cześć serii przygód Kapitana Jacka Sparrowa "Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara" z Johnnym Deppem w roli głównej, animację "Dudi: Cała naprzód" oraz "Riko prawie bocian", a także film "Strażnicy Galaktyki vol. 2". W weekend 3 i 4 czerwca odbędą się również "Poranki filmowe" dla dzieci.

Ponadto do biletu na film familijny zakupionego między 1 a 4 czerwca w sieci Multikino będą rozdawane dwustronne plakaty A3 animacji "Auta 3" oraz filmu "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara". Akcja będzie trwała do wyczerpania zapasów.

Poza najpopularniejszymi animacjami i "Porankami filmowymi" na dzieci w Multikinie od 1 do 4 czerwca będą czekały atrakcje: animacje, konkursy, zabawy i wiele innych!

Szczegółowy repertuar dostępny jest na www.multikino.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.