stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Długi Dzień Dziecka (1 opinia)

W kinach sieci Multikino Dzień Dziecka najmłodsi kinomani będą mogli świętować aż przez 4 dni! Od 1 do 4 czerwca na dzieci będą czekały wyjątkowe filmy. Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji. W prezencie dzieci otrzymają dwustronne plakaty z animacją "Auta 3" oraz filmem "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara".

Dzień Dziecka to wyjątkowe święto, dlatego sieć Multikino zaplanowała atrakcje nie tylko na 1 czerwca, ale aż na 4 dni. W repertuarze najmłodsi kinomani znajdą między innymi: w pełni animowany film "Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski", kolejną cześć serii przygód Kapitana Jacka Sparrowa "Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara" z Johnnym Deppem w roli głównej, animację "Dudi: Cała naprzód" oraz "Riko prawie bocian", a także film "Strażnicy Galaktyki vol. 2". W weekend 3 i 4 czerwca odbędą się również "Poranki filmowe" dla dzieci.

Ponadto do biletu na film familijny zakupionego między 1 a 4 czerwca w sieci Multikino będą rozdawane dwustronne plakaty A3 animacji "Auta 3" oraz filmu "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara". Akcja będzie trwała do wyczerpania zapasów.

Poza najpopularniejszymi animacjami i "Porankami filmowymi" na dzieci w Multikinie od 1 do 4 czerwca będą czekały atrakcje: animacje, konkursy, zabawy i wiele innych!

Szczegółowy repertuar dostępny jest na www.multikino.pl

Opinie (1)

  • Smerfy niedziela 04.06 godz 12.05

    Klapa na dzień dziecka... brak zestawu Smerf, kasa biletowa połączona z barem - długa obsługa, brak reklamowanych atrakcji, zabaw i plakatów dla dzieci. Bilety kupiłam on-line, chcąc uniknąć stania w kolejce a i tak musiałam czekać tak samo długo, za bilety zapłaciłam więcej o 1 zł/os. Brak zniżki na zestaw. Miała być korzyść z wcześnie kupionych biletów a wyszła strata. Bardzo długie reklamy przed filmem Smerfy, dobre 20 minut! Masakra, po co ta reklama na dzień dziecka. Dobrze, że chociaż film puścili... Omijam od dziś to kino!

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.