Impreza już się odbyła

Dj set & Joanna Krzyśków D - Jo Live Act

kwi 18

sobota, godz. 22:00

bilety 35-45 zł
Kup bilet
Na zakończenie Karnawału mamy dla Was turbo niespodziankę, nad niespodziankami... Wystąpi dla Was D-JO, czyli Joanna Krzysków, która jest skrzypaczką i zrewolucjonizowała polską scenę klubową nadając nowe znaczenie show na skrzypcach.

Jej występy w klubach i na eventach zapisują się w pamięci widzów na długo, stanowiąc unikalne zjawisko za sprawą niepowtarzalnych zdolności improwizacyjnych Joanny. Jej wirtuozerska gra wyraża wyjątkową wrażliwość i iście gorący temperament, który doskonale wzmacnia ognista uroda Joanny i jej nieziemski seksapil. W każdym z wykonań D-JO czuć mistrzowski sznyt i nadzwyczajną muzyczną ogładę.

Świetnie odnajduje się w house, electro i R’n’B , ale nie stroni też od jazzu i rocka. Swój kunszt artystyczny doskonaliła na licznych warsztatach oraz kursach mistrzowskich w kraju i za granicą. Brała udział w wielu nagraniach muzyki teatralnej i filmowej. Współpracowała, koncertowała i nagrywała z wieloma uznanymi artystami. Swoją grą regularnie uświetnia eventy, gale telewizyjne, imprezy biznesowe, oraz wielkie wydarzenia sportowe (m.in. Gala tygodnika ,,Piłka Nożna” w Polsat Sport, Bal Charytatywny Fundacji TVN, Gala Powitania Adama Małysza po wygranej w Pucharze Świata w skokach narciarskich). Od lat regularnie podbija najbardziej znane sceny klubowe w Polsce i Europie.

Pseudonim artystyczny Joanny idealnie odzwierciedla wyjątkowe cechy jej show - zarówno w klubie czy na evencie jej obecność, niczym aktywność dj’’a, gwarantuje sukces przedsięwzięcia i znakomitą zabawę od początku do końca.

Wstęp bezpłatny!

Rezerwacje stolików: www.jedzpijtancz.pl

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij