Impreza już się odbyła
PATRONAT

Diverse Summer Pop Up Store: Radzka

Marka Diverse zaprasza na spotkanie z Magdaleną Kanoniak - stylistką, vlogerką i autorką książki "Radzka radzi: Tobie dobrze w tym"! Warsztaty odbędą się już w sobotę 22 sierpnia w strefie DIVERSE SUMMER POP UP STORE w Sopocie.

Event z udziałem Magdaleny Kanoniak, znanej internautom jako Radzka, jest częścią serii warsztatów organizowanych w strefie na plaży przy Al. Mamuszki. Spotkania te adresowane są do młodych, świadomych siebie i przywiązanych do zdrowego, aktywnego stylu życia kobiet. Warsztaty związane są ściśle z ideą DIVERSE YOUR LIFE, zachęcającej do odkrywania siebie i swoich potrzeb, a także poszukiwania spełnienia i satysfakcji z własnego rozwoju.

W filozofię Diverse Your Life doskonale wpisuje się osoba Magdaleny Kanoniak, czyli Radzkiej. Radzka zasłynęła jako pasjonatka mody, doskonała stylistka i vlogerka. Jej kanał na YouTube jest subskrybowany przez niemal 50 tysięcy internautów, którzy śledzą jej modowe porady i czerpią z nich inspirację.

"Styl to dla mnie życie. Decyduje o tym kim jesteśmy, co robimy na co dzień, jak się poruszamy, jak mówimy, gdzie spędzamy czas, kogo cenimy, jakie mamy marzenia. Stylu nie da się sprowadzić tylko do ubrań i dodatków" - powiedziała Radzka.

Podczas warsztatów vlogerka opowie o swojej pasji i pracy stylistki. Omówi także najczęściej spotykane typy sylwetek i opowie o tym, jakie fasony są najkorzystniejsze w danym przypadku. Nie zabraknie również czasu na indywidualne konsultacje fashion. Uczestniczki spotkania dowiedzą się także, jak unikać modowych wpadek i jak kreować swój wizerunek dzięki odzieży.

Na kolejnych warsztatach z cyklu Diverse Your Life wystąpią blogerki fashion Shiny Syl i Meri Wild.

O DIVERSE SUMMER POP UP STORE
Do końca miesiąca w Sopocie na plaży przy al. Mamuszki (wejście 16) działać będzie sezonowy sklep oraz dedykowana letnia strefa marki, w której nie tylko można zaopatrzyć się w odzież z nowej, limitowanej serii #SOPOTcollection, ale również wziąć udział w sportowych aktywnościach pod nadzorem profesjonalnych trenerów oraz warsztatach prowadzonych z inspirującymi gośćmi.

W strefie DIVERSE SUMMER POP UP STORE w ramach programu Active Life w każdą środę i niedzielę o godzinie 10:00 wszyscy plażowicze mogą aktywnie rozpocząć dzień z crossfitem i zumbą. Ponadto w każdą sobotę w strefie marki odbywają się kreatywne warsztaty Diverse Your Life ze znanymi postaciami ze znanymi i lubianymi ze świata mody i stylizacji, fitnessu i zdrowego żywienia. Szczegóły dotyczące planowanych eventów dostępne będą na oficjalnym profilu marki na Facebooku oraz stronie internetowej www.diversesystem.com.

Patronami medialnymi akcji są Radio ESKA, Aktivist, HIRO, Mówią na Mieście, Muno.pl, Music IS oraz Trójmiasto.pl

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.