stat

Disco Stars Live: Sławomir (4 opinie)

To on przyciąga tłumy na imprezy plenerowe w całym kraju! Sławomir jest twórcą zupełnie nowego nurtu w polskiej muzyce estradowej - Rock Polo.

To połączenie typowo rockowych instrumentów jak gitary i perkusja, z zabawnymi tekstami i pełną radości melodią. Ten pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę, płyty Sławomira osiągnęły status platynowych a jego największy przebój "Miłość w Zakopanem" zna chyba każdy. Każdy kojarzy też charakterystyczny styl Sławomira i jego niezwykłą sceniczną kreację, wąsy i nietypowe stroje. Zobacz to z bliska na własne oczy na naszej scenie, posłuchaj hitów na żywo i baw się na wielkim statku na środku morza!

disco polo - koncerty w Trójmieście


Dwudniowa impreza Disco Stars Livena pokładzie Stena Spirit to świetna okazja, aby zobaczyć Sławomira na żywo z tak bliska. Wieczorem rozkręci Cię dwóch Djów, a następnie gwiazda wieczoru - Sławomir wystąpi z koncertem największych hitów. Impreza potrwa do rana!

Rankiem możemy podziwiać szwedzkie wybrzeże z pokładu statku, a popołudnie zaczynamy od zjedzenia lunchu. To obfity szwedzki stół all inclusive, z piwem bez ograniczeń. Imprezę zakończy Back to Disco czyli taneczny wieczór połączony ze spotkaniem z gwiazdą. Będziesz mieć możliwość spotkania ze Sławomirem, zrobienia pamiątkowych zdjęć i uzyskania autografów.
 
W cenie od 189 zł na osobę:
- rejs promem;
- miejsce w kabinie 2-os. z łazienką i TV (na cały czas rejsu);
- lunch all inclusive (szwedzki stół, piwo w cenie);
- wieczorna impreza;
- rozrywka na statku podczas dnia;
- koncert gwiazdy: Sławomir - koszt biletu na koncert (10 zł) został ujęty w cenie pakietu.

Uwaga: Limitowana liczba biletów w promocyjnej cenie!

Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wew. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.
Kup bilet
cze 26

sobota, godz. 19:00

bilety 39 zł
sie 1

niedziela, godz. 19:30

Sopot,
bilety 109-169 zł
Kup bilet

Opinie (4)

 • Dramat

  • 11 0

 • Wyprzedzenie

  Jakby Pavarotti miał dać koncert.

  • 4 0

 • w pandemii jest to niemożliwe aby sie to odbyło

  chyba ze dla kierowców tirów co i tak płyną do Szwecji a inni 2 tyg kwarantanny. Przepraszam nie docztałem że chodzi o wrzesień ale 2021 a do tego czasu nie wiadomo co będzie wiec bez sensu to reklamować przez rok

  • 3 0

 • Boże, naprawdę ktoś słucha tego Sławomira??

  • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • clubbing / disko , pubbing
  cze 18
  piątek, g. 21:00
  Gdańsk, Moloteka
  We Love Moloteka