stat
Impreza już się odbyła

Desperados Go Gdańsk

Robimy hałas, bo legendarne imprezy Desperadosa powracają w wielkim stylu! Ekskluzywne, zamknięte wydarzenie: wirtuozi elektroniki Maya Jane Coles i TIGA, doskonałe nagłośnienie, kosmiczna scenografia i historyczny budynek pełen tajemnic.... Chcesz tam być?

To skocz do Żabki i zrób zakupy z aplikacją Żappka! Kup 15 piw Desperados dla siebie i ekipy, zeskanuj aplikację i wymień zwycięski kod na bilet przez Going.! Akcja trwa od 15.09.2021 do 5.10.2021, a liczba wejściówek jest ograniczona, więc Ruszaj do sklepu i GO GDAŃSK!

SAVE THE DATE
9.10.2021
KLUB B90, ELEKTRYKÓW, GDAŃSK

Regulamin promocji dostępny na www.zabka.pl
https://goingapp.pl/godesperados

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Każdy pełnoletni, w pełni zaszczepiony, aktywny użytkownik programu Żappka, spełniający kryteria udziału w akcji promocyjnej, który wziął udział w akcji promocyjnej „DESPERADOS GO GDAŃSK– 2021” i dokonał zakupu promocyjnego w postaci 15 dowolnych produktów Desperados, jest uprawniony do uzyskania kodu promocyjnego, wymienialnego na bilet na wydarzenie DESPERADOS GO GDAŃSK: B90, odbywające się 9 października w klubie B90 w Gdańsku. Wymiany indywidualnego kodu promocyjnego na bilet dokonuje się za pośrednictwem strony goingapp.pl/godesperados, na której po uzupełnieniu formularza osobowych, kod promocyjny wymieniony zostanie na spersonalizowany bilet na wydarzenie.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.