stat

Depeche Mode (114 opinii)

Depeche Mode, jeden z najbardziej wpływowych zespołów muzyki nowoczesnej, kontynuuje światową trasę koncertową Global Spirit Tour promującą ich ostatni album "Spirit". Długo oczekiwany w Trójmieście zespół wystąpi w hali Ergo Arena 11 lutego.

Relacja z imprezy

Rozkład czasowy*:
17:45 - wejście dla osób z biletami early entrance
18:00 - otwarcie bram
19:30 - Black Line
20:45 - Depeche Mode

rock - koncerty w Trójmieście


*Harmonogram ma charakter orientacyjny i może ulec zmianie

W przypadku odkupienia biletu od innej osoby, wymagane jest ksero/zdjęcie dowodu osobistego właściciela i wymiana w wyznaczonym punkcie w Ergo Arenie.


Komunikacja miejska w dniu koncertu
Dojazd: W okolicę Ergo Areny dojeżdżają pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (SKM). Należy skorzystać z przystanku "Gdańsk Żabianka - AWFiS".
Dojazd możliwy jest również autobusami linii 122, 148, 227 oraz tramwajami linii 2, 6, 8 i 11.

Po zakończeniu koncertu (ok. godz. 23:15), zostaną zrealizowane dodatkowe kursy na liniach tramwajowych i autobusowych:

- z przystanku "Os. Wejhera" [2056] linia 2 do Łostowic Świętokrzyskiej przez Przymorze, Zaspę, Dworzec Główny, Chełm
- linia 6 do Łostowic Świętokrzyskiej przez Oliwę, Wrzeszcz, Dworzec Główny, Chełm;
z przystanku "Pomorska" [1487] linia 148 do Nowego Portu przez Przymorze, Brzeźno
- linia 227 do Chełmu Witosa przez Przymorze, Zaspę, Wrzeszcz, Piecki-Migowo.

W zależności od potrzeb organizacyjnych, kurs linii 8 o godz. 23:22 z Jelitkowa do zajezdni Nowy Port przez Brzeźno może zostać opóźniony nawet do 30 minut.

Dodatkowe składy Szybkiej Kolei Miejskiej, przystanek Gdańska Żabianka-AWFiS:

ok.godz. 0.15 - odjazd w kierunku Gdańsk- Śródmieście
ok.godz. 0.15 - odjazd w kierunku Gdynia Cisowa

Kolejki SKM wg. rozkładu jazdy:

Kierunek Gdańsk Śródmieście: godz.: 23.28, 23:55, 00:26
Kierunek Gdynia Cisowa godz.: 23:19, 23:49 (W), 00:24

UWAGA: Bilet na koncert NIE UPOWAŻNIA do bezpłatnego przejazdu komunikacją miejską

Z uwagi na bezpieczeństwo ruchu drogowego, zarówno w fazie dowozowej jak i odwozowej mogą zostać wprowadzone operacyjnie (tj. wg potrzeb służb mundurowych) chwilowe zmiany na liniach ZTM Gdańsk. Zmiany te będą dostępne na bieżąco na stronie internetowej ZTM Gdańsk www.ztm.gda.pl.


Mając na koncie ponad 100 milionów sprzedanych płyt i koncerty zagrane dla ponad 30 milionów fanów na całym świecie, Depeche Mode nie chce osiąść na laurach, są inspiracją dla ogromnej ilości artystów a krytycy nazywają ich "wciąż płonącym ogniem" oraz "zespołem zyskującym ciągle na znaczeniu". Spirit i Global Spirit Tour kontynuują historię muzycznych innowacji i ciągle zdobywają pozytywne opinie fanów i krytyków.

Trasa Global Spirit Tour promująca 14 studyjny album Depeche Mode wydany nakładem Columbia Records 17 marca 2017 rozpoczęła się 5 maja. Album zyskał bardzo dobre recenzje zarówno fanów, jak i krytyków, w 15 krajach zadebiutował na listach Top 10, a w Stanach i w Wielkiej Brytanii w pierwszej piątce.

Podczas pierwszej części Global Spirit Tour Dave Gahan, Martin Gore i Andy Fletcher wystąpili dla ponad 1.5 miliona fanów w 32 miastach w 21 krajach Europy. Po zaplanowanych na wakacje koncertach w Europie, Global Spirit Tour zawitał do Ameryki Północnej i Południowej, by zimą powrócić do Europy z serią koncertów, która rozpocznie się czterema występami w Wielkiej Brytanii w listopadzie.

Global Spirit Tour jest 18-stą trasą koncertową zespołu i pierwszą od trzech lat. Podczas Global Spirit Tour zespół będzie kontynuował akcję charytatywną we współpracy ze szwajcarską firmą produkującą zegarki Hublot, zbierając fundusze na Charity: Water i zwiększając świadomość istoty jej misji - zapewnienia bezpiecznej wody pitnej dla wszystkich na świecie.

Bilety na koncerty w Polsce dostępne są na stronie LiveNation.pl oraz we wszystkich punktach Empik.

Support: BLACK LINE

Depeche Mode ogłosił supporty na zimową część trasy Global Spirit Tour. Przed Depeche Mode zagrają Re-TROS, Pumarosa, EMA oraz Blackline. W Polsce zobaczymy ostatnią z wymienionych kapel.

Black Line to projekt z gatunku IDM z Los Angeles, którego trzon stanowią kompozytor i frontman Douglas J McCarthy (Nitzer Ebb), producenci Zack Meyers i Cyrus Rex, realizator Ken "hiwatt" Marshall (Skinny Puppy) oraz Bon Harris (Nitzer Ebb). W projekcie położono nacisk na współpracę przy tworzeniu muzyki, co zaowocowało zaangażowaniem do współpracy przy projekcie kilku uznanych artystów.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    249 - 449 zł
Podanie nazwisk wszystkich uczestników jest obowiązkowe.

Bilety na ten koncert są spersonalizowane. Oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników koncertu zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na koncert, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika.

Opinie (114) 5 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni