• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Depeche Mode Night - Violator

Zapraszamy wszystkich fanów, sympatyków, miłośników i całą resztę wariatów, którzy mają "odjazd" na punkcie DEPECHE MODE. Jeśli jeszcze nie posmakowałeś tej muzy i klimatu, przyjdź i przekonaj się sam, że to nie tylko muzyka, że to coś więcej...

gru 22

piątek, godz. 21:00

bilety 20 zł
sty 26

piątek, godz. 21:00

Gdynia,
bilety 25 zł
Z głośników popłyną przede wszystkim utwory Depeche Mode z ich bogatej dyskografii oraz solowe dokonania członków zespołu. Usłyszymy również covery - utwory DM w wykonaniu innych zespołów. Nie zabraknie muzyki kapel, grających w podobnych klimatach.

Podczas imprez "DEPECHE MODE NIGHT" motywem przewodnim jest dany album DM, aby w ten sposób oddać swego rodzaju hołd konkretnemu krążkowi. 7 października taki hołd oddamy kultowej płycie "Violator", uwielbianej przez fanów zespołu. To siódmy album studyjny DM, wydany 19 marca 1990 roku. Z pewnością usłyszymy wszystkie utwory z tej płyty, a na dużym ekranie zobaczymy teledyski do utworów z albumu.

6 godzin Waszej/naszej muzy, koncertowe nagłośnienie i światła, ogromny parkiet do tańca i duża antresola nad nim, wizualizacje, teledyski, fragmenty koncertów oraz "ten" oryginalny, nieporównywalny z innymi klimat!

Kto był na poprzednich edycjach DEPECHE MODE NIGHT - 28 stycznia i 28 lipca w Podwórko.art / Scena Ucho, ten wie, że zapowiada się dobra impreza!

Prezentuje:
Jaca Music Events - muza / wizualka

Wjazd: 25 zł
Wstęp: +18

Udostępniajcie wydarzenie i zapraszajcie znajomych.
Do zobaczenia 7 października pod sceną - to będzie nasza "czarna uroczystość"!

Imprezę nakręca Monkey Shoulder

Opinie