stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Demian Band - 15 urodziny Blues Clubu

Z okazji 15. urodzin Blues Clubu zapraszamy 20 kwietnia na koncert Demian Band.

Demian Band to prawdziwe  blues rockowe Power Trio z najbardziej potężnymi występami na żywo jakie kiedykolwiek można zobaczyć.Za niepowtarzalne brzmienie zespołu odpowiadają wpływy Bo Diddley'a, bluesa z delty Mississippi oraz surowego, garażowego rocka.

blues - koncerty w Trójmieście


Dzięki temu ich występy na żywo to istna impreza gdzie liczy się tylko energia oraz granie płynące z samego serca, które publiczność nieodmiennie podchwytuje.Warto wspomnieć, że Demian Band dzielił scenę z takimi gwiazdami bluesa jak Eric Sardinas czy Bernard Allison, a także poprzedzał koncerty Jimmiego Vaughana, Roya Rogersa oraz Los Lobos. Po wielu latach w trasie i licznych doświadczeniach lider zespołu buduje własny uniklany model wzmacniacza gitarowego - Matamp Demian. Albumy formacji - "Devil By My Side" i "Tattoo'd Fish" osiągnęły wielki sukces międzynarodowy, dotarły nawet do szczytu listy przebojów amerykańskiego bluesa.

Przeczytaj także

Opinie 2 zablokowane

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.