• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Degustacja Wine Taste by Kamecki

Już 17 czerwca o 18.30 będziecie mogli degustować szampany z selekcji Terroiryści Piotrka Pietrasa, tak zwanych grower champagne. Indywidualne, fermentowane na dzikich drożdżach, nisko siarkowane, oddające charakter terroir i użytych odmian - to prawdziwa gratka dla miłośników dobrego szampana.

gru 15

czwartek, godz. 18:00 - 20:00

Gdańsk,
bilety 100 zł
gru 31-1.01

sobota - niedziela, godz. 20:30

Gdańsk,
bilety 470 zł
ulgowy 370 zł
przedsprzedaż 145 zł
Gościem specjalnym wydarzenia będzie sam Piotr Pietras, założyciel konceptu i znany sommelier.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o winie i branży winiarskiej - zapraszamy do podcastów, które
prowadzi Piotr Kamecki i jego Zespół. Dostępne są na platformie Voice House jako WineCast to prawdziwa skarbnica wiedzy. Piotr Kamecki to jeden z najbardziej utytułowanych sommelierów w Polsce, współwłaściciel i prezes zarządu Wine Taste by Kamecki, partner w firmie Winkolekcja, dystrybutor Riedel - The Wine Glass Company. I w końcu pierwszy Polak na stanowisku wiceprezydenta Międzynarodowego Stowarzyszenia Sommelierów - ASI - Association de la Sommellerie Internationale odpowiedzialny z Europę.

Wine Taste by Kamecki znajdziecie już w dwóch miastach w Polsce - w znanym i cenionym już showroomie w Warszawie przy ulicy Twardej 4 i w Gdańsku przy Edwarda Stachury 6. Powiedzieć, że Wine Taste by Kamecki to sklep z winem to powiedzieć za mało. Zawsze możecie się tu zatrzymać na kieliszek wina, porozmawiać ze specjalistami, nawet popracować przez chwilę niczym w stylowym coworkingu. To także wyjątkowe miejsce, gdzie dla klientów organizowane są indywidualne degustacje, kolacje i spotkania.

Warto zajrzeć - oba sklepy proponują pełen wybór win i szampanów, z największą w Polsce kolekcją win z Bordeaux. Obsługa concierge spełnia wszystkie oczekiwania miłośników wina - od sprowadzania butelek na życzenie, aż po doradztwo w zakresie inwestycji w wino.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    99 zł

Opinie