stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

December songs - B&A Rzepińska / Urbanowicz

Duet B&A - Beata Rzepińska (wokal) i Adam Urbanowicz (piano) zaprezentują autorskie interpretacje wybranych utworów znanych wykonawców, takich jak Aretha Franklin, Alicia Keys, The Police, Roberta Flack, Michael Jackson czy Pharell Williams.

BOTO Jam: Sławek Koryzno i Tomasz Koper

lut 13

czwartek, godz. 21:00

Sopot,
bilety 10 zł

Enchanted Hunters

pop
lut 23

niedziela, godz. 19:00

bilety 20 zł
Kup bilet
Możecie spodziewać się wyjątkowo zaskakujących wersji, sporej dawki emocji i zastrzyku pozytywnej energii. Z uwagi na mikołajkowy termin koncertu nie zabraknie też muzyczno - świątecznych akcentów, oczywiście w bardzo nieoczywistym wydaniu.

koncerty w Trójmieście


Beata Rzepińska Semmerling
Wokalistka, autorka tekstów, artystka malarka. Śpiewanie od dzieciństwa było jej ogromną pasją. Umiejętności wokalne szkoliła pod okiem Moniki Malec-Piotrowskiej, Grażyny Łobaszewskiej, Krystyny Stańko, Agnieszki Kamińskiej, Pauliny Kujawskiej. Ukończyła czteroletnią naukę w nowatorskiej szkole muzycznej Musicollective. Zaangażowana była również wokalnie w audycje muzyczne - koncerty dla dzieci "Muzyczna Kraina". Współpracuje z uznanymi trójmiejskimi muzykami tworząc autorskie projekty. Brała udział w wielu koncertach i wydarzeniach artystycznych. Jej preferencje muzyczne zmierzają zdecydowanie w kierunku jazzu, soulu, bluesa i funky. Obecnie współtworzy duet z B&A z Adamem Urbanowiczem, Rzepińska&Lipiński z Mateuszem Lipińskim oraz Beata Rzepińska&Grzegorz Kusio z Grzegorzem Kusio. Zawodowo - jako absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, zajmuje się malarstwem, grafiką, ilustracją, tworząc markę OH MY CAT!. W swojej twórczości stara się poszukiwać ciągle nowych barw i przestrzeni, co przekłada się na nieustanną pracę nad własnym rozwojem artystycznym.

Adam Urbanowicz
Pianista, kompozytor i aranżer. Naukę gry na fortepianie rozpoczął w wieku 6 lat. W 1990 roku, z wyróżnieniem, zakończył edukację w Państwowej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej st. Podstawowego i Licealnego im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku, następnie studia na Państwowej Akademii Muzycznej im. St. Moniuszki w Gdańsku w katedrze fortepianu. Edukację klasyczną zakończył jako laureat wielu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali i konkursów pianistycznych (solowo i z zespołem kameralnym - trio fortepianowym).
Współpracował z wieloma europejskimi agencjami koncertowymi (KEMPF Teather Gastspiel - Monachium , Frank Serr SHOWSERVICE INT. czy GERHARTZ Gastspiel und Teather GmBH) dla których tworzył i aranżował muzykę.
Kompozytor wszechstronny - sprawnie poruszający się w wielu gatunkach i stylach muzycznych. Od klasyki, muzyki poważnej po jazz, rock, funk, R&B czy muzykę programową, bigbandową i symfoniczną. Adam Urbanowicz tworzy również muzykę na zamówienie oraz muzykę produkcyjną. Jego kompozycje znajdują się na wielu płytach i produkcjach, m. in: Paris Music , UNiPPM, StudioH Film & Media Artysta na stałe współpracuje z PPSWA i Teatrem Muzycznym im. Baduszkowej w Gdyni w charakterze pianisty, kompozytora, aranżera oraz akompaniatora.

Bilety:
20 zł - przedsprzedaż
25 zł - w dniu koncertu

online: https://goout.net/pl/teatry/teatr-boto/itjd/

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni