Impreza już się odbyła
PATRONAT

Deakocan Dance Festival

Deakocan Dance Festival to międzynarodowe wydarzenie kulturalne skupiające uwagę na jednoczeniu kultur, mające na celu znoszenie różnic kulturowych, obyczajowych, pokoleniowych pod patronatem tańca.

Przedsięwzięcie prezentujące smak Karaibów, gorących rytmów, inspirującej muzyki i tańców przy naszej pięknej polskiej plaży. Atmosfera tańca i muzyki przeniesie nas na gorące wyspy karaibskie. Fuzja latynoskich rytmów i tańców.

Spodziewamy się wielu gości zarówno z Polski jak i zagranicy. Chcemy by Sopot i Trójmiasto pojawiły się na stałe na mapie renomowanych wydarzeń w świecie tańca.

Zaprosiliśmy wiele sławnych gwiazd ze świata tańca na nasz tegoroczny festiwal, każdy z naszych artystów jest światowej sławy szanowanym profesjonalistą. Deakocan Dance Festival daje możliwość by mieszkańcy Sopotu i Trójmiasta mogli doświadczyć magii tańca, miło i rodzinnie spędzić czas oraz zainspirować ich do aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu i usprawnienia kondycji ducha i ciała.

Wśród planowanych atrakcji oferujemy naszym gościom koncerty, pokazy taneczne zaproszonych gwiazd, animacje taneczne, imprezy i warsztaty edukacji tanecznej i doskonalenie umiejętności tanecznych. Wykwalifikowani i utalentowani instruktorzy, choreografowie zaszczepią we wszystkich miłość do tańca i muzyki oraz dodadzą pewności siebie i pogody ducha.

Dzięki naszemu wydarzeniu, każdy będzie mógł poczuć pełne słońca i salsy kubańskie klimaty.

Piątek 26/07

20:00 Oficjalne otwarcie festiwalu wraz z koncertem międzynarodowej sławy artystów w muszli koncertowej na MOLO. Następnie impreza taneczna na dwóch parkietach ze światowej sławy DJ-ami.

Sobota 27/07

11:00- 17:30 Warsztaty taneczne i muzyczne
16:30-16:45 Battle time- przy fontannie na Molo, the class finale i wspólne animacje
16:45- 17:30 LOCURA DEAKOCAN @ MOLO dla wszystkich uczestników, rodzinna sesja integracyjna z OSBANISEM & ANNETA i zaproszonymi gwiazdami - Podróż na karaibską plażę!
17:30- 20:00 DEAKOCAN BEACH PARTY @MOLO
21:00 Otwarcie drzwi na Deakocan Night Gala. Biuro festiwalu z biletami na blok pokazowy i imprezę
22:00- 23:30 Deakocan Night Gala z pokazami tanecznymi zaproszonych gwiazd; gości i międzynarodowych artystów
23:30 Gala Party- Impreza na dwóch parkietach ze światowej sławy DJ-ami: MOJITO- Salsa fusion & PIÑACOLADA- Bachata fusion

Niedziela 28/07

11:00- 17:30 Warsztaty taneczne i muzyczne
16:30-16:45 Battle time@ MOLO, the class finale i i wspólne animacje
16:45- 17:30 RUEDA DE CASINO @ MOLO dla wszystkich uczestników, rodzinna sesja integracyjna z OSBANISEM & ANNETA i zaproszonymi gwiazdami- Podróż na karaibską plażę!
17:30- 20:30 DEAKOCAN BEACH PARTY @ MOLO
22:00 Oficjalne zamknięcie tegorocznej edycji. Impreza taneczna ze światowej sławy DJ-ami


Strona internetowa: http://deakocan.com.pl

FB fan page: https://www.facebook.com/deakocandancefestival
Instagram: www.instagram.com/deakocan_dance_festival

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    430 zł
  • Przedsprzedaż
    390 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.