Impreza już się odbyła
PATRONAT

Dead Saint's Bitch, DisWeather, SinSinate

Wiatry szaleją w przyrodzie, a i nierzadko w konfekcji, znaczy jesienna smuta w pełni. Czas więc rozgrzać się czymś mocniejszym, zanim nadejdą prawdziwe mrozy i nie wystarczy już łyk dziewczęcej krwi ale co najmniej cysterna niedrogiego destylatu z nieokreślonych owoców koloru czerwonego aż Ice, Ice, Baby resublimuje z wolna w Blood On Ice w soczystym melanżu fraszu z grandżem.

Dziwne, śmieszne, może nawet ciężkostrawne. Ale póki wątroba i uszy nie odmawiają posłuszeństwa, a kończyny podrygują do rytmu w słodkich spazmach delirki, warto rozważyć tę niemoralną propozycję by godnie uczcić Noc Listopadową i Szatana przyjąć (w) dłoń, tak jak Faust... albo przynajmniej wychylić parę kielonów soczystej złotej goryczy.

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


Nabożeństwo koncelebrują legendarne orkiestry sarkalne:

Sinsinate


jak wiadomo nie ma sin sin bez sin sin, więc machaj banią i nie pytaj dlaczego. Grunt, że do rymu, do taktu i całkiem serio. Ukierunkowany skład, sterylnie warzone czynności gitarowe, niezachwiane stosunki służbowe i wogle rześka rzeź.

Info: www.facebook.com/Sinsinate/info
Muza: https://soundcloud.com/sinsinate

Disweather


podarty sweter, grunt, że jakoś tam połatany. Robótki ręczne z drutu kolczastego na wysokim poziomie abstrakcji. Tradycyjny haft kaszubski przy wtórach śpiewogry ludowej Czarnego Luda, a do tego zjawiska apostatyczne i czarny śnieg w eterze.

Info: www.facebook.com/Disweather/info
Muza: http://disweather.bandcamp.com/

Dead Saint's Bitch


Jon Bon Jovi zstępuje na ziemię w chwale by oglądać niecodzienny peep-show: walkę Mike Tysona z Godzillą na oklep. Moc truchleje, truchło wrzodzieje, milowy krok rozświetla przedwiecznych mroków tłok w szalonej bonanzie upadków i wzwodów.

Info: www.facebook.com/DeadSaintsGdansk/info Muza: http://deadsaintsbitch.bandcamp.com/

Po psalmach całonocne czuwanie ROCK'S NOT DEAD poprowadzi z odpowiednim wstawiennictwem czcigodny Jaca.

Wjazd 7 zł
Piwo od 4 zł!

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
 • ciężkie brzmienia
  kwi 18
  sobota, g. 18:00
  Gdańsk, Protokultura
  Artifest 2020
 • rock
  kwi 17
  piątek, g. 20:00
  Gdańsk, Wydział Remontowy
  Lecter