stat

Dawid Podsiadło - Małomiasteczkowa Trasa (3 opinie)

pop

Dawid Podsiadło - wokalista, który porywa publiczność swoim wyjątkowym głosem oraz niebanalnymi i często zaskakującymi tekstami. Jego debiutancki album - "Comfort and Happiness" wydany w 2013 roku spotkał się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem zarówno ze strony fanów, jak i krytyków muzycznych.

Relacja z imprezy

Krążek przyniósł artyście aż 4 Fryderyki i zyskał status diamentowej płyty, sprzedając się w nakładzie prawie 200 000 egzemplarzy. W 2014 roku ukazało się wydawnictwo, które Dawid nagrał wspólnie ze swoją macierzystą formacją, czyli przyjaciółmi ze szkoły średniej - Curly Heads. Płyta "Ruby Dress Skinny Dog" pełna ostrego gitarowego grania zebrała doskonałe recenzje i sprawiła, że wokal Dawida usłyszeli zupełnie nowi słuchacze. Drugi solowy album - "Annoyance and Disappointment" przypieczętował wysoką pozycję wokalisty w gronie młodych polskich artystów, ponownie uzyskując status diamentowej płyty. Z końcem 2016 roku, po wyprzedaniu dwóch tras dla ponad 40 000 fanów, Dawid zapowiedział krótkie zawieszenie działalności koncertowej.

pop - koncerty w Trójmieście


Jesienią, po prawie 2 letniej przerwie, muzyk powraca z nowym albumem, którego zapowiedzią jest najnowszy singiel "Małomiasteczkowy", oraz na trasę gdzie zaprezentuje swoją nową artystyczną twarz.

- Po dwóch solowych albumach gdzie przeważały wolne i refleksyjne utwory napisane w języku angielskim, dojrzałem do tego, żeby całą płytę napisać i zaśpiewać po polsku, a jednocześnie zderzyć tę prawdę w tekstach z muzyką, która poruszy do tańca i do zabawy. Tak to dziś czuję i tak wymyśliłem emocje, które chce ludziom przekazać na tych nagraniach - wyznaje Dawid Podsiadło.

W ramach trasy artysta odwiedzi tylko pięć miast gdzie zaprezentuje materiał z najnowszej płyty i będą to jedyne takie koncerty w tym roku.

Małomiasteczkowa Trasa:
27.10 - Katowice,
4.11 - Wrocław,
23.11 - Kraków,
29.11 - Gdańsk/Sopot,
8.12 - Warszawa.

Warto przypomnieć, że tuż przed tym, kiedy z końcem 2016 roku Dawid ogłosił przerwę od działań muzycznych (w tym koncertowania), wszystkie ogłoszone przez niego biletowane koncerty wyprzedały się błyskawicznie, a w samej Warszawie Artysta zgromadził ponad 15 tyś fanów na 5 koncertach na przestrzeni jednego roku.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  79 - 149 zł
TRYBUNA: 79 zł (strefa D),
99 zł (strefa C), 119 zł (strefa B),
149 zł (strefa A) [miejsca siedzące]
PŁYTA: 69 zł (pula I),
89 zł (pula II),
99 zł (pula III) [wejściówki stojące]

Opinie (3) 4 zablokowane

 • Rewelacja

  Dawid kocham Ciebie i Twoją twórczość jesteś artystą przez duże A
  koncert mega

  • 2 0

 • JA

  Koncert mega!

  • 1 0

 • Super :)

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.