stat

Dawid Podsiadło - Leśna Muzyka (1 opinia)

pop

Dawid Podsiadło ogłasza pierwszą trasę akustyczną w swojej karierze. "Leśna muzyka" w leśnej Gdynia Arenie już 19 lutego 2020. W trakcie tej właśnie trasy Artysta planuje zachęcać fanów do działań mających na celu szerzenie świadomości ekologicznej. To będzie niesamowicie inspirujący i piękny koncert!

Relacja z imprezy

Nadchodząca trasa "Leśna muzyka" będzie pierwszą akustyczną w karierze Dawida Podsiadło. Artysta wraz z rozbudowanym zespołem przygotował specjalne aranżacje swoich piosenek. Jak wspomniał w trakcie koncertu, ekologia jest dla niego ważnym i istotnym zagadnieniem, i w trakcie tej właśnie trasy planuje zachęcać fanów do działań mających na celu szerzenie świadomości ekologicznej.

pop - koncerty w Trójmieście
"Leśną muzykę", która wystartowała w styczniu 2020 roku, promuje mini dokument powstały przy współpracy z marką Red Bull. Przedstawia kulisy sesji akustycznej nagrywanej na Słowacji podczas, której Dawid z zespołem zarejestrował w plenerze 4 utwory. Pierwszy z nich - "Matylda" - właśnie w kameralnej, akustycznej aranżacji fani znają już z wykonania na PGE Narodowym.

Krótkie wideo i utwór można zobaczyć na stronie: www.redbull.pl/matylda

Partnerem strategicznym trasy jest Bank Credit Agricole.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    99 - 249 zł
Sprzedaż biletów rusza 4 października, o godzinie 11:00 na stronie eBilet.pl pod linkiem: https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/dawid-podsiadlo/

Opinie (1) 1 zablokowana

  • bilety

    jeśli na koncert Dawida Podsiadło oficjalnie max cena biletu była około 250, bilety miały być imienne, natychmiast po rozpoczęciu sprzedaży już w internecie nie było biletów, a potem firma Viagogo oferowała bilety po 900 zł, to o co tu chodzi? Czy ta firma nie powinna być rzez prokuraturę zbadana?

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.