• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna impreza artysty
Dawid Kwiatkowski - Pop Romantyk
PATRONAT

Dawid Kwiatkowski

pop

DAWID KWIATKOWSKI sprzedał już około 80 tysięcy płyt. Jest pierwszym Polakiem, który otrzymał złotą płytę PRZED premierą, a kolejną pobił swój własny rekord, otrzymując platynową za krążek "Pop&Roll".

mar 15

piątek, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 140 - 450 zł
Kup bilet
cze'24 1

sobota

bilety 109 - 599 zł
wyprzedane
Dawid Kwiatkowski: Bezapelacyjne odkrycie roku 2013 oraz najważniejszy debiut ostatnich lat. 20-letni wokalista, który szturmem zawojował polską scenę muzyczną zyskując setki tysięcy fanów w całym kraju, tym samym wyprzedając na pniu trzy biletowane trasy koncertowe liczące 60 koncertów. Pierwsza z nich - "Biegnijmy Tour" wyprzedana została w niecałe 2 dni. Druga trasa #9893tour trwała aż 10 miesięcy i była jedną z najintensywniejszych tras koncertowych w Polsce. Każdy z koncertów Dawida jest wielkim, dokładnie przygotowanym show, na którym możemy zobaczyć i posłuchać Dawida oraz jego świetnych muzyków, tym bardziej, że wszystkie koncerty grane są 100% live.

pop - koncerty w Trójmieście


W ciągu 3 lat Dawid zagrał ponad 250 koncertów plenerowych oraz klubowych. Debiutancki album Dawida pt. 9893 zapisał się w historii polskiej muzyki, jako pierwszy debiutancki krążek, który uzyskał status złotej płyty na trzy tygodnie przed sklepową premierą. "9893" zyskał bardzo dobre opinie wśród dziennikarzy muzycznych oraz na tydzień po sklepowej premierze znalazł się na 1. miejscu OLiS- był najlepiej sprzedającą się płytą w Polsce. Sukces tej płyty pokazuje też 2. miejsce najlepiej sprzedających się płyt Empik.com w 2013 roku, mimo że "9893′′ wydane zostało na miesiąc przed końcem danego roku.

19 listopada 2014 ukazała się nowa płyta Dawida pt. "Pop&Roll", która osiągnęła status platyny przed premierą. Album promowała rozpoczęta na przełomie 2014/2015 trwająca rok trasa koncertowa POP&ROLL TOUR. W trakcie trwania trasy wokalista wystąpił kolejny raz na deskach Opery Leśnej w Sopocie, tym razem na "Koncercie Platynowym".

2 grudnia 2015 na rynku pojawił się kolejny album młodego wokalisty "Element trzeci", który promował singiel "Droga". Nowy wizerunek i kierunek muzyczny Dawida zyskał nowe grono odbiorców, a motyw "korony", która była głównym punktem promocji albumu, staje się już powoli kultowy dla fanów Dawida. W 2016 roku ukazał się kolejny singiel z "ET", był to duet "YIN YANG" z wokalistką HANA. "ELEMENT" zyskał status złotej płyty. Wokalista w styczniu 2016 wyruszył w trasę promującą ostatnie wydawnictwo, która trwać będzie do grudnia 2016 roku. Praktycznie każdy z teledysków Dawida znalazł się na 1. miejscu najważniejszych telewizji muzycznych.

TRASA "COUNTDOWN" promuje najnowszy, czwarty album Dawida Kwiatkowskiego. Liczyć będzie ponad 80 koncertów w całej Polsce. Koncerty podzielone będą na dwa różne akty - promujący COUNTDOWN oraz drugi, z materiałem z poprzednich albumów. Dawid o nowej trasie mówi: Będą to koncerty bardziej dojrzałe, przemyślane, dopracowane w 100%. Nie mogę się doczekać, aż pokażemy na żywo nowy materiał, który gwarantuję, że porwie każdego!

Każdy z koncertów Dawida jest dokładnie przygotowanym show. W sopockiej Scenie zapewne też nim będzie!

16.00-18.00 M&G
18.00 OTWARCIE BRAM
19.00 KONCERT

Bilety dostępne od 59 zł:
https://www.ticketos.pl/
https://www.ticketpro.pl/
Empik

W klubie w dniu koncertu w cenie 79 zł

ZDJĘCIA M&G I WIĘCEJ INFO NA STRONIE WWW.COUNTDOWNTOUR.COM

Opinie