stat
Impreza już się odbyła

Daniel Kulczyński i Mateusz Jaremko - Muzyczne Lato Vol. 2 (2 opinie)

Daniel Kulczyński - aktor musicalowy, wokalista, kompozytor i autor tekstów. Absolwent wokalistyki ze specjalnością musicalową Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Swój głos kształtował pod czujnym okiem prof. zw. Ryszarda Minkiewicza oraz dr Krzysztofa Bobrzeckiego. Na scenie zadebiutował jako jeden z apostołów w musicalu "Jesus Christ Superstar" w reżyserii Zbigniewa Maciasa wystawianego na deskach Teatru Muzycznego w Łodzi.

cze 12

piątek, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 79 - 129 zł
lip 25

sobota, godz. 20:00

Gdynia,
Kup bilet
Kreował role John'a Rugb'iego w "Wesołych Kumoszkach z Windsoru" w reżyserii Pawła Aignera wystawianych na deskach Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego oraz Schlomo Metzenbauma w musicalu "Fame" w reżyserii Miłosza Gałaja wystawianego na deskach Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury w Warszawie. Oprócz tego brał udział w wielu koncertach jako solista, między innymi w koncercie "Gospell Mass" czy koncercie "I Love New York". Od października 2017 roku będzie można go zaś zobaczyć w roli Lesgles'a w superprodukcji "Les Miserables" w reżyserii Zbigniewa Maciasa, która będzie wystawiana na deskach Teatru Muzycznego w Łodzi. Uczestnik warsztatów mistrzowskich z Maureen Scott - wykładowczyni Royal Academy of Music w Londynie i coach'a wokalnego w brytyjskiej wersji programu The Voice. Aktualnie pracuje również nad swoim autorskim anglojęzycznym materiałem muzycznym, współpracując z takimi muzykami jak: Michał Ciesielski, Mateusz Jaremko, Antoni Orłowski czy Mateusz Zawadzki.

jazz - koncerty w Trójmieście


Mateusz Jaremko - absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie gitary jazzowej dr Macieja Grzywacza. Współpracował z Mazowieckim Teatrem Muzycznym, oraz z Big Bandami pod dyrekcją Leszka Kułakowskiego, Jana Konopa oraz Aleksandry Tomaszewskiej. Uczestnik warsztatów prowadzonych przez m.in.: Ed Partyka, Nelson Veras, Piotr Wojtasik, Ben van den Dungen. Na trójmiejskiej scenie występuje od niespełna trzech lat w składach jazzowych i funkowych.

Opinie (2)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.