stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Daniel Drumz

DANIEL DRUMZ (U Know Me) - DJ i producent z Krakowa. Na scenie obecny od ponad 10 lat. Wychował się na new-schoolowym hiphopie początku lat '90, co bardzo silnie wpłynęło na jego późniejszy gust jako DJ'a (chociaż nazwanie Daniela DJ'em tylko hiphopowym byłoby sporym nieporozumieniem).

gru 12

sobota, godz. 23:00 - 5:00

bilety 45 zł
przedsprzedaż 35 - 40 zł
W 2003 roku, dzięki wywalczeniu tytułu mistrzowskiego na swojej pierwszej turntablistycznej bitwie (wtedy jeszcze pod pseudonimem DJ Taśmy), zapewnił sobie stałe miejsce wśród czołowych polskich turntablistów. Od 2004r. - aż do momentu zakończenia działalności przez grupę w 2008 roku - koncertował i nagrywał z legendarnym zespołem Grammatik. Cały czas koncertuje z Eldo. Poza Polską znany jest głównie dzięki swoim mix-cd's oraz wydawnictwom producenckim, które promował na imprezach w Londynie, Dublinie, Berlinie, Wilnie, Pradze i kilku innych europejskich miastach.

Zapowiedź video

Dzielił scenę z takimi artystami jak De La Soul, Guru, Karl Hector & the Malcouns, Talib Kweli, Quantic, SBTRKT, Dilated Peoples, Zed Bias, Tony Nwachukwu, Onra, dÉbruit, Krystal Klear, Dimlite, Suff Daddy, Fulgeance, Ugly Duckling, Rahzel, Kidkanevil - co przy okazji daje dobry obraz jego muzycznych zainteresowań. Na koncie ma również wspólne występy z Kero One (USA), Yarah Bravo (UK).

Wraz z przyjaciółmi z Krakowa (Mr. Krime, Pat Patent, Admiral DMC) oraz berlińskim pianistą Jimem Dunloopem tworzy live-actowy kolektyw Mako Boko.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.