stat
Impreza już się odbyła

Zapraszamy serdecznie na koncert Damiana Holeckiego organizowanego z okazji Dnia Seniora.

gru 5-6

sobota - niedziela, godz. 9:00

Gdańsk, Nowy Port
cze'21 30-3.07

środa - sobota

bilety 315 - 649 zł
Kup bilet
W związku z wejściem Gdyni do tzw. strefy żółtej, na koncert Damiana Holeckiego, zaplanowany na 03.10.2020 możemy wpuścić maksymalnie 110 osób, czyli mniej, niż było zaproszeń. W związku z tym, obowiązywać będzie kolejność wejść. Jest nam bardzo przykro w związku z tą sytuację, jednakże jest to niezależne od nas. Jednocześnie informujemy, że koncert zaplanowany na 02.10.2020 odbędzie się normalnie.

koncerty w Trójmieście


Damian Holecki to piosenkarz, kompozytor, autor tekstów, pianista, producent oraz prowadzący program Muzyczny Kącik Damiana Holeckiego, który emitowany jest na stacji TVS. Znany z takich przebojów jak Po prostu dziękuję, Czerwone Róże, Jesteś Aniołem czy Mamo dla Ciebie jestem zaśpiewa dwukrotnie na organizowanych przez nas koncertach.

Przypominamy, że w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną na imprezach obowiązują zasady wytyczone przez Ministerstwo Zdrowia oraz Sanepid. Pamiętajcie, aby zabrać ze sobą maseczki.

Informacja o biletach

Zaproszenia do odbioru w siedzibie Fundacji Adaptacja, ul. Chylońska 217. Informacje pod nr tel. 570 045 955.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.