Impreza już się odbyła

DJ Sympatique - Alternative dance

SYMPATIQUE to dj i promotor, od połowy lat '90 aktywnie udzielający się na trójmiejskiej scenie muzycznej. W przeszłości mocno związany ze środowiskiem rockowym, wraz z początkiem XXI wieku porzucił instrument, by własne pomysły i fascynacje muzyczne wyrazić innymi sposobami.

wrz 24

piątek, godz. 22:00

bilety 25 zł
Swoje pierwsze imprezy zagrał w kultowej sopockiej Siouxii 9, by w stosunkowo krótkim czasie stać się częstym gościem również takich miejsc jak: Atelier, Soho, Mandarynka, Sfinks, Mandragora, Klubowa, Mechanik, czy Cobe, jak również wielu klubów w innych częściach kraju.

Od lat aktywnie działa również jako promotor muzyczny i animator wydarzeń kulturalnych.

Eklektyczny charakter granej przez niego muzyki kształtowany jest przez bardzo szerokie spektrum zainteresowań, od organicznych brzmień headz/groove, minimal, po klimaty electroclash, punk funk i indie. Doskonale odnajduje się w różnych stylach, czerpiąc i mieszając wszystko to, co najlepsze w każdym z nich. Stale współpracuje z wieloma trójmiejskimi klubami.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.