stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

DJ Fresh Birthday Bash

Zbliża się luty a skoro tak to znaczy że zaczyna się urodzinowy maraton naszych znamienitych rezydentów. Na pierwszy ogień tradycyjnie idzie Fresh.

w każdą środę (do 24.02.2021), godz. 20:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
kwi 18

sobota, godz. 22:00

bilety 35-45 zł
Kup bilet
Trudno w kilku słowach opisać to co rokrocznie dzieje sie na Jego urodzinowych imprezach. Ci co bywali na poprzednich edycjach wiedzą co mamy na myśli a dla niewtajemniczonych jedna rada - porzućcie wszelkie oczekiwania oraz wyobrażenia o tym jak wygląda porządna balanga - tego wieczora możecie spodziewać sie niespodziewanego, zarówno pod względem muzycznym jak i towarzyskim. Jedno natomiast jest pewne- to będzie noc, którą zapamiętacie na długo!

Gwiazdą wieczoru, oprócz samego Jubilata oczywiście będzie nie kto inny jak weteran niemieckiej sceny klubowej - Cutmaster Jay. Pojawi się tej nocy nie bez przyczyny albowiem był on pierwszym zagranicznym dj'em który kiedykolwiek zagrał w Sfinksie a było to ponad 20 lat temu.

Impreza z jego udziałem przeszła do historii klubu gdyż nie pozwolił on zejść ludziom z parkietu do godziny 12 w południe! Takie to były czasy i właśnie do tych tradycji dzikiego szaleństwa i niczym nieskrępowanej radości rokrocznie powracamy na urodzinowych imprezach Fresh'a.

https://www.mixcloud.com/discover/cutmaster-jay/

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij