stat
Impreza już się odbyła

D.Lay Poland - koncert przed TwO

Ze sceny letniej Teatru w Oknie zabierzemy Was w muzyczną podróż. D.LAY POLAND to gitarowy freestyle, fuzja różnorodnych nurtów muzycznych opierających się na otwartej formie muzycznej wypowiedzi. Rozpoznawalnym znakiem są przeplatające się długie i przestrzenne dźwięki, pojawiające się w wielu utworach.

paź 8

piątek, godz. 21:00

Sopot,
bilety 35 zł
mar'22 4

piątek, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 55 zł
przedsprzedaż 55 zł
Podstawą jest muzyka rockowa, która przeplata się z takimi gatunkami jak jazz, muzyka świata, klubowe brzmienia czy muzyka przestrzeni. Można usłyszeć inspiracje takimi artystami jak Miles Davis, Santana, Pink Floyd czy U2. Artysta nie boi się sprzeczności, a każdy występ to inna historia, którą chce opowiedzieć słuchaczom.

blues - koncerty w Trójmieście


D.Lay to solowy projekt Adama Betlejewskiego - muzyczne wyprawy po różnorodnych gatunkach. Oparte na przestrzennych dźwiękach zapętlanych w akustycznych i elektrycznych aranżacjach inspirowane muzyką klubową, soulem i rockowymi brzmieniami.

Podczas wydarzenia będziecie mogli wspomóc artystę grosikami wdzięczności do kapelusza, do czego gorąco zachęcamy. Do zobaczenia na Długiej!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

  • muzyka alternatywna , spotkanie , wystawa
    wrz 11-18.12
    g. 19:30
    Gdańsk, Kolonia Artystów
    OPA #06