Impreza już się odbyła

Czytanie na Dywanie

Zapraszamy Was na pierwsze spotkanie z literaturą dziecięcą. Cykl spotkań rozpoczynamy od naszych ulubieńców. Na pierwszy ogień jeden z naszych ukochanych twórców czyli Benjamin Chaud. Autor ilustracji do takich książek jak Pomelo, Spóźniłem się do szkoły bo..., Babo chce, Binta tańczy.

lis 26

czwartek, godz. 18:00

Online
Wstęp wolny

w każdy wtorek (do 06.10.2021), godz. 15:00

Borkowo,
bilety 49 zł
ulgowy 39 zł
Na dywanie, na poduchach, w fotelach, jak komu wygodnie, posłuchamy jak Maciej przeczyta nam Żegnaj, Skarpetko! czyli autorską książkę Benjamina.

Maciej Stranz to znany na trójmiejskiej scenie artystycznej człowiek orkiestra. Kolekcjonuje i gra na tak nietypowych instrumentach jak śruti box, gęśla, cytra, bębny obręczowe, lutnia, trąbki sygnałowe, saxhorn, didgeridoo, misy tybetańskie, balafon, kij deszczowy, kalimba. Wspólnie z żoną Beatą jako Kamyk Studio tworzą autorskie programu edukacyjne. Rozbudzają miłość do literatury wśród najmłodszych czytelników w trójmiejskich szkołach i przedszkolach. Maciej współtworzy również Karawanę Opowieści, która przybliżają świat mitów, legend i baśni każdemu kto gotowy jest czerpać z zawartego w nich piękna i mądrości

Jak już się nasłuchamy to przejdziemy do działania i rozgrzejemy głowy i ręce na warsztatach. Będzie rodzinnie, kreatywnie i twórczo.

Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książek z wydawnictwa Zakamarki.

Zapraszamy dzieci, dorosłych, rodziny i samotnych, babcie i dziadków, ciocie i wujków. Każdego, kto w niezobowiązującej atmosferze chciałby posłuchać ciekawych opowieści. Spędzić czas z miłymi ludźmi małymi i dużymi. Napić się dobrej kawy, zjeść kawałek domowego ciasta.

Będzie też dywan!

A tutaj garść linków:
Spotykamy się tu: https://web.facebook.com/miejscesopot/
Czytamy książkę Benjamina: https://web.facebook.com/benjamin.chaud.1
którego w Polsce wydaje wydawnictwo Zakamarki: http://www.zakamarki.pl/index.php/
https://www.facebook.com/WydawnictwoZakamarki/

Pierwsze 3 spotkania programu Czytanie na Dywanie zrealizowano z udziałem finansowym Gminy Miasta Sopotu.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.