stat

Czyste slajmowisko - wielkie wakacyjne mieszanie

Co powstanie, jeśli dodam klej do płynu do mycia naczyń? Czy będzie to ładnie pachnący klej, czy klejące się bańki mydlane? Czy ciastoliną można się umyć? Tyle pytań!

Warsztaty CZYSTE SLAJMOWISKO to specjalna propozycja dla młodszych odkrywców. Podczas wielkiego mieszania, pod okiem edukatorów, dzieci własnoręcznie wykonają szereg niezwykłych doświadczeń. Stworzą niepowtarzalne slajmy w trzech wersjach ombre, galaktycznej oraz ze sztucznego śniegu, których nie znajdziecie nigdzie indziej! Na tym mieszanie się nie kończy po świetnej zabawie slajmami trzeba będzie się porządnie umyć. Dzieci samodzielnie przygotują bezpieczne kosmetyki myjącą, pachnącą jak maślane ciasteczka ciastolinę, i musujące kule do kąpieli, które można będzie zabrać ze sobą!

Część doświadczeń będzie można powtórzyć w domu, używając dostępnych materiałów i wykorzystując przygotowane przez CNE receptury.

Dbamy o dobre warunki: przygotowane slajmy i kosmetyki oraz wszystkie półprodukty są bezpieczne dla dzieci. Sala zajęciowa została dostosowana do obowiązujących zaleceń higieniczno-sanitarnych, a całe zajęcia odbywają się pod kontrolą edukatorów.

Wiek: 4-8 lat
Terminy: 7 dni w tygodniu, lipiec-sierpień, godz. 12:00, 15:00
Czas: ok. 45 min
Liczba uczestników: 15 (dzieci i opiekunów)
Koszt: 30 zł/osoba (w cenie biletu zwiedzanie wystaw CNE)
Bilety: bit.ly/CzysteSlajmowisko

1 lipca - 31 sierpnia 2020, godz. 10:30

Gdynia,
bilety 30 zł
ulgowy 30 zł
sie 24-28

poniedziałek - piątek, godz. 9.00

Gdańsk,
bilety 500  zł

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij
 • warsztaty , kurs tańca , zajęcia rekreacyjne
  maj 29-30.08
  g. 10:00
  Gdańsk, Werel Dance Studio
  Werel Dance Studio
 • warsztaty
  sie 6-8.09
  g. 9:00 - 12:00
  Gdańsk, Agencja Rozwoju Pomorza SA
  Cykl szkoleń online