• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Czyste slajmowisko - wielkie wakacyjne mieszanie

Co powstanie, jeśli dodam klej do płynu do mycia naczyń? Czy będzie to ładnie pachnący klej, czy klejące się bańki mydlane? Czy ciastoliną można się umyć? Tyle pytań!

Warsztaty CZYSTE SLAJMOWISKO to specjalna propozycja dla młodszych odkrywców. Podczas wielkiego mieszania, pod okiem edukatorów, dzieci własnoręcznie wykonają szereg niezwykłych doświadczeń. Stworzą niepowtarzalne slajmy w trzech wersjach ombre, galaktycznej oraz ze sztucznego śniegu, których nie znajdziecie nigdzie indziej! Na tym mieszanie się nie kończy po świetnej zabawie slajmami trzeba będzie się porządnie umyć. Dzieci samodzielnie przygotują bezpieczne kosmetyki myjącą, pachnącą jak maślane ciasteczka ciastolinę, i musujące kule do kąpieli, które można będzie zabrać ze sobą!

Część doświadczeń będzie można powtórzyć w domu, używając dostępnych materiałów i wykorzystując przygotowane przez CNE receptury.

Dbamy o dobre warunki: przygotowane slajmy i kosmetyki oraz wszystkie półprodukty są bezpieczne dla dzieci. Sala zajęciowa została dostosowana do obowiązujących zaleceń higieniczno-sanitarnych, a całe zajęcia odbywają się pod kontrolą edukatorów.

Wiek: 4-8 lat
Terminy: 7 dni w tygodniu, lipiec-sierpień, godz. 12:00, 15:00
Czas: ok. 45 min
Liczba uczestników: 15 (dzieci i opiekunów)
Koszt: 30 zł/osoba (w cenie biletu zwiedzanie wystaw CNE)
Bilety: bit.ly/CzysteSlajmowisko

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.