stat
Impreza już się odbyła

Czy grozi nam cicha wiosna?

  • środa, 14 kwietnia, godz. 17:00
  • Lokalizacja
    Online

Prelekcja "Czy grozi nam cicha wiosna? Czerwona lista ptaków Polski - o wymieraniu, kryzysie bioróżnorodności i nadziei." odbędzie się w ramach comiesięcznych spotkań miłośników ekologii, realizowanych przez Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku. Partnerem wydarzenia jest Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków, obchodzące w tym roku XXX-lecie.

w każdą środę (od 05.05 do 26.05.2021), godz. 18:00, 18:30

Online
Nasza planeta doświadcza głębokiego kryzysu bioróżnorodności. Jego skalę pomagają nam oceniać czerwone listy - opracowania szacujące ryzyko wymarcia gatunków. Wydana aktualnie Czerwona lista ptaków Polski wskazuje, że co piąty gatunek w naszym kraju zagrożony jest wyginięciem. Jakie gatunki i siedliska doświadczają najsilniejszego regresu? Co wymieranie gatunków oznacza dla przyrody i dla każdego z nas i jak możemy mu przeciwdziałać? Na te pytania odpowie Tomasz Wilk. To prezentacja dla dużych i małych, bogatych i biednych, z lewa i z prawa. Bo kryzys bioróżnorodności dotyka każdego z nas.

Link do transmisji: https://www.facebook.com/CIEEGdansk/live/

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.