• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Czwarty Kolo u Wozu Improwizacje w Doku Vol. 2

Jest środa wieczorem. Jest Stocznia, Dok Cesarski. To oni pokazują najciekawsze Gdańskie murale. Jest leżak i piwko . Albo niepiwko. Jest czworo ludzi na scenie. Coś robią. Jest uśmieszek. Jest dobrze. Jest impro!

wrz 29

piątek, godz. 19:00

bilety 40 zł
Kup bilet
paź 8

niedziela, godz. 19:00

Sopot,
bilety 35 zł
przedsprzedaż 30 zł
Czwarty Kolo u Wozu powraca!
Po długiej i szarawej przerwie, znów kolor! Zapraszamy Was na występ, tym razem inspirowany najciekawszymi lokalnymi muralami i ich historiami. Opowiadać o nich będzie nasz gość Kasia Dobrońska, gdańszczanka z wyboru i dumna mieszkanka Zaspy.

Fanka street artu, zachwycona sąsiedztwem największej galerii malarstwa wielkoformatowego w Europie, która znajduje się właśnie na gdańskiej Zaspie. To właśnie ona potrafi godzinami opowiadać o zaklętych w ścianach historiach.Tym razem te historie przejmą 4KuW, aby stworzyć dla Was coś fajnego. Co? Nie wiedzą, ale zagrają. Chodźcie do nich!
-------------
Czwarty Kolo u Wozu to projekt, w którym troje gdańskich improwizatorów, cyklicznie zaprasza do występu wybranego gościa. Pozwalając mu puścić wodze fantazji, sprawiają, że cała maszyna rusza we wspólną podróż na scenie! Improwizacja komediowa bo o takim rodzaju sztuki mówimy polega na stworzeniu historii lub pojedynczych scen, bez wcześniejszego scenariusza. Wszystko jest okraszone dużą porcją humoru. Jeżeli oglądałeś Spadkobierców lub ''Whose line is it anyway?'' to wiesz, w co będą grać!

W roli gospodarzy wystąpią:
Marta Łojek
Mateusz Jankowski
Igor Wawrzeńczyk


Regulamin wydarzeń: https://cutt.ly/dok_cesarski__regulamin

Patroni medialni:
Trojmiasto.pl
Visit Gdansk
#CzasNaGdańsk

Partnerzy:
Stocznia Cesarska
#nowehistorie
#stoczniacesarska

Organizator:
JOYevent.pl

Informacja o biletach

1 bilet na leżak 10 PLN = 1 osoba
1 bilet samochodowy 20 PLN = 1 samochód

Opinie