stat
Impreza już się odbyła

Czwartkowe Live Music: Popielnica

W środku września zapraszamy na występ trójmiejskiego artysty, przy którym ma się wrażenie, iż stoi przed nami cały, bardzo utalentowany zespół. Przed Wami, nasz Przyjaciel - Popielnica.

paź 23

sobota, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 69 - 89 zł
Kup bilet

w każdą środę (do 17.11), godz. 20:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
POPIELNICA. Solowy projekt trójmiejskiego wokalisty Bartosza Popiołka. Autor poprzez muzykę mierzy się ze swoimi wewnętrznymi demonami. Pole bitwy zmienia się w zależności od okoliczności. Raz jest to dziki zachód, raz domek na prerii, innym razem otchłań kosmosu czy wreszcie, wszechogarniająca nas miejska dżungla. Tematyka utworów przedstawia zarówno osobiste przeżycia autora, jak i elementy fikcji literackiej. Popielnica to miłość do bluesa z elementami westernu. To muzyczna podróż w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania dotyczące mrocznej strony ludzkiej natury.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


A my ze swojej strony zapewniamy doskonałą atmosferę przy najlepszym rzemieślniczym piwie z 16 kranów, kuchni, która zadowoli wszelakie podniebienia oraz czymś mocniejszym dla fanów szklaneczki whisky przy zacnych rytmach

Wstęp wolny! Rezerwacje na fb lub pod 536 803 889 .
Do zobaczenia przy barze!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • muzyka alternatywna , rock
  paź 22
  piątek, g. 20:00
  Gdańsk, Wydział Remontowy
  Kwiaty + Sea Saw
 • muzyka alternatywna
  paź 22
  piątek, g. 20:00
  Gdynia, Podwórko.art
  Patrick The Pan