stat
Impreza odwołana

Czwartkowe Live Music: Popielnica

W połowie listopada zapraszamy na występ trójmiejskiego artysty Bartosza Popiołka, który przedstawi Wam swój solowy projekt Popielnica. Będzie mieli wrażenie, iż stoi przed nami cały, bardzo utalentowany zespół.

w każdą środę (do 30.12), godz. 19:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
mar 4

czwartek, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 55 zł
przedsprzedaż 55 zł
Kup bilet
Popielnica - solowy projekt trójmiejskiego wokalisty Bartosza Popiołka. Autor poprzez muzykę mierzy się ze swoimi wewnętrznymi demonami. Pole bitwy zmienia się w zależności od okoliczności. Raz jest to dziki zachód, raz domek na prerii, innym razem otchłań kosmosu czy wreszcie, wszechogarniająca nas miejska dżungla. Tematyka utworów przedstawia zarówno osobiste przeżycia autora, jak i elementy fikcji literackiej. Popielnica to miłość do bluesa z elementami westernu. To muzyczna podróż w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania dotyczące mrocznej strony ludzkiej natury.

blues - koncerty w Trójmieście
A my ze swojej strony zapewniamy doskonałą atmosferę przy najlepszym rzemieślniczym piwie z 16 kranów, kuchni, która zadowoli wszelakie podniebienia oraz czymś mocniejszym dla fanów szklaneczki whisky przy zacnych rytmach.

Rezerwacje na fb lub pod 536 803 889

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.