stat
Impreza już się odbyła

Czwartkowe Live Music: Kasia&Janek

W ostatni czwartek lipca zapraszamy na występ debiutantów na scenie Mavericka. Przed Wami młody i dynamiczny duet: Kasia i Janek!

Kasia Golecka & Jan Sacharczuk to duet wokalistki i gitarzysty, którzy zajmują się muzyką zawodowo, występując na ogólnopolskich scenach. Wspólnie tworzą autorski materiał, inspirując się różnymi gatunkami muzycznymi. Kasia ukończyła licencjat z wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku i można było ją usłyszeć w półfinale programu Mam Talent oraz w programie Bitwa na Głosy. Zaśpiewała również tytułowy utwór do filmu Walta Disneya "Kopciuszek" 2015. Janek jest gitarzystą, który od 7 lat zajmuje się edukacją muzyczną i występuje w licznych projektach od muzyki rozrywkowej aż po jazz i ciężkie odmiany rocka. Wspólnie tworzą duet pełen pasji dzieląc się wspólnie ze słuchaczami ogromem emocji i muzycznych historii.

My ze swojej strony zapewniamy doskonałą atmosferę przy najlepszym rzemieślniczym piwie z 16 kranów, kuchni, która zadowoli wszelakie podniebienia oraz czymś mocniejszym dla fanów szklaneczki whisky przy zacnych rytmach.

Rezerwacje na fb lub pod 536 803 889

Do zobaczenia przy barze! Wstęp wolny W ostatni czwartek lipca zapraszamy na występ debiutantów na scenie Mavericka. Przed Wami młody i dynamiczny duet: Kasia i Janek!
Kasia Golecka & Jan Sacharczuk to duet wokalistki i gitarzysty, którzy zajmują się muzyką zawodowo, występując na ogólnopolskich scenach. Wspólnie tworzą autorski materiał, inspirując się różnymi gatunkami muzycznymi.

Kasia ukończyła licencjat z wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku i można było ją usłyszeć w półfinale programu Mam Talent oraz w programie Bitwa na Głosy. Zaśpiewała również tytułowy utwór do filmu Walta Disneya "Kopciuszek" 2015. Janek jest gitarzystą, który od 7 lat zajmuje się edukacją muzyczną i występuje w licznych projektach od muzyki rozrywkowej aż po jazz i ciężkie odmiany rocka. Wspólnie tworzą duet pełen pasji dzieląc się wspólnie ze słuchaczami ogromem emocji i muzycznych historii.

My ze swojej strony zapewniamy doskonałą atmosferę przy najlepszym rzemieślniczym piwie z 16 kranów, kuchni, która zadowoli wszelakie podniebienia oraz czymś mocniejszym dla fanów szklaneczki whisky przy zacnych rytmach

Rezerwacje na fb lub pod 536 803 889

Do zobaczenia przy barze! Wstęp wolny!

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.