stat

Czwartkowe Live Music: Jazz Your Ass

W ostatni czwartek czerwca zapraszamy na występ nietuzinkowego duetu, który zadebiutuje w naszych progach na oficjalne rozpoczęcia lata! Szykujcie swój czas na Jazz Your Ass!

w każdą środę (do 31.12), godz. 20:00

Gdynia,
Wstęp wolny

W skład ekipy wchodzą: bardzo znany na trójmiejskiej scenie - Grzegorz Kusio - Klawiszowiec, aranżer, akordeonista, wielokrotny laureat konkursów instrumentalnych oraz finalista ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów muzycznych. Muzyk współpracujący z wieloma postaciami sceny trójmiejskiej, m.in.: Jarkiem Janiszewskim (Czarno Czarni), Krzysztofem Skibą (Big Cyc), Tomkiem Makowieckim, Adamem Wendtem, współtworzący formacje Czarno Czarni, Los Egos, czy też Otoczeni Przez Bydło. Towarzyszyć mu będzie Marta Wójtowicz, utalentowana wokalistka, mająca na swoim koncie wiele solowych utworów, a także liczne covery i występy na pomorskich scenach. Szykuje się więc zacny czwartkowy wieczór!

jazz - koncerty w Trójmieście


My natomiast ze swojej strony, jak zawsze zapewniamy najlepsze rzemieślnicze piwo z 16 kranów, szeroką gamę mocniejszych alkoholi oraz kuchnię, które zadowoli wszystkich smakoszy

Rezerwacje na fb lub pod 536 803 889

Do zobaczenia! Wstęp wolny

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.