stat
Impreza już się odbyła

Czwartkowe Live Music: D.Lay

UWAGA! KONCERT WYJĄTKOWO O 21! W drugi czwartek października zapraszamy na występ debiutanta w naszych progach. Szykujcie się, bo to będzie prawdziwy one-man show. Przed Wami... D.Lay!

paź 23

sobota, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 69 - 89 zł
Kup bilet

w każdą środę (do 17.11), godz. 20:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
D.LAY POLAND to gitarowy freestyle, fuzja różnorodnych nurtów muzycznych opierających się na otwartej formie muzycznej wypowiedzi. Rozpoznawalnym znakiem są przeplatające się długie i przestrzenne dźwięki, pojawiające się w wielu utworach. Podstawą jest muzyka rockowa, która przeplata się z takimi gatunkami jak jazz, muzyka świata, klubowe brzmienia czy muzyka przestrzeni. Można usłyszeć inspiracje takimi artystami jak Miles Davis, Santana, Pink Floyd czy U2. Artysta nie boi się sprzeczności, a każdy występ to inna historia, którą chce opowiedzieć słuchaczom.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


D.Lay to solowy projekt Adama Betlejewskiego - muzyczne wyprawy po różnorodnych gatunkach. Oparte na przestrzennych dźwiękach zapętlanych w akustycznych i elektrycznych aranżacjach inspirowane muzyką klubową, soulem i rockowymi brzmieniami.

My ze swojej strony zapewniamy doskonałą atmosferę przy najlepszym rzemieślniczym piwie z 16 kranów, kuchni, która zadowoli wszelakie podniebienia oraz czymś mocniejszym dla fanów szklaneczki whisky przy zacnych rytmach

Rezerwacje na fb lub pod numerem 536-803-889
Do zobaczenia przy barze! Wstęp wolny!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • muzyka alternatywna , rock
  paź 23
  sobota, g. 20:00
  Gdańsk, Stary Maneż
  Spięty
 • jazz , muzyka alternatywna
  paź 23
  sobota, g. 19:00 - 22:00
  Gdańsk, Składak
  Wave Packet