stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Czterej

Czterej w Bunkrze. Zaprezentujemy spektakl improwizowany inspirowany filmami niemieckiego ekspresjonizmu, mrocznymi opowieści o rozdartych bohaterach i nieuchronnością ludzkiego losu.

lip 5

niedziela, godz. 18:07

Gdańsk,
bilety 20 zł
wrz 11-13

piątek - niedziela

Gdańsk,
bilety 150 zł
ulgowy 120 zł
Kup bilet
Improwizacja teatralna to zyskująca coraz większą popularność forma sztuki, w której twórcy prezentują historię w oparciu o sugestie widowni i własne pomysły, tworząc ją na bieżąco podczas spektaklu. Nie ma tu przygotowanego wcześniej scenariusza czy dialogów, nie ma rekwizytów, a każda z prezentowanych opowieści już nigdy więcej nie pojawi się na scenie.

Czterej to grupa czterech improwizatorów z bogatym doświadczeniem scenicznym i warsztatowym. W swoich opowieściach skupiają się na relacjach międzyludzkich i tym, do czego prowadzą. Nie szukają na siłę sensacji czy humoru, nie epatują bezsensownie grozą. Pozwalają swoim bohaterom na powolne zgłębianie własnych emocji oraz poddawanie się wiszącemu nad nimi przeznaczeniu. W tworzonych światach niejednokrotnie mieszają rzeczywistość z fantastyką, dzięki czemu opowieści o zwykłych ludziach zamieniają się w przygody niezwykłych bohaterów. Efekt ostateczny zazwyczaj ma cechy komediodramatu, ponieważ takie właśnie jest życie...

Wstęp wolny, po spektaklu będzie można wesprzeć występujących dowolnym datkiem do kapelusza.
Całość będzie trwać ok. 90 minut, w tym 10 minut przerwy.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij